Samsung Galaxy Note 7: Cena a datum vydání na Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint, US Cellular

Samsung Galaxy Note 7 je tu a vy se ptáte, kde ho můžete koupit a jaká bude cena? Podívejte se na našeho průvodce cenou a datem vydání pro Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint a US Cellular.

Samsung Galaxy Note 7 je tu a vypadá skvěle se svým symetricky zakřiveným tělem. Možná se ptáte, kde ho můžete koupit a jaká bude cena? Podívejte se na našeho průvodce cenou a datem vydání pro Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint a US Cellular.

Cena Samsung Galaxy Note 7

Cena Samsung Galaxy Note 7 se bude lišit v závislosti na operátorovi. Verizon, AT&T, T-Mobile a Sprint nabízejí telefon za $849.99. US Cellular nabízí telefon za $859.99. Všechny ceny jsou bez smluvních závazků. Pokud se rozhodnete pro smluvní závazek, můžete získat telefon za nižší cenu. Verizon, AT&T, T-Mobile a Sprint nabízejí telefon za $29.99 s 24měsíčním smluvním závazkem. US Cellular nabízí telefon za $29.99 s 30měsíčním smluvním závazkem.

Datum vydání Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 je k dispozici na Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint a US Cellular. Verizon a AT&T začaly prodávat telefon 19. srpna 2016. T-Mobile začal prodávat telefon 23. srpna 2016. Sprint začal prodávat telefon 26. srpna 2016. US Cellular začal prodávat telefon 2. září 2016.

Kde koupit Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 je k dispozici na všech pěti operátorech. Verizon, AT&T, T-Mobile a Sprint prodávají telefon ve svých obchodech a na svých webových stránkách. US Cellular prodává telefon ve svých obchodech a na svých webových stránkách. Telefon je také k dispozici na webových stránkách Samsungu.

FAQ

  • Q: Jaká je cena Samsung Galaxy Note 7?
    A: Cena Samsung Galaxy Note 7 se bude lišit v závislosti na operátorovi. Verizon, AT&T, T-Mobile a Sprint nabízejí telefon za $849.99. US Cellular nabízí telefon za $859.99. Všechny ceny jsou bez smluvních závazků.
  • Q: Kdy bude Samsung Galaxy Note 7 k dispozici?
    A: Samsung Galaxy Note 7 je k dispozici na Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint a US Cellular. Verizon a AT&T začaly prodávat telefon 19. srpna 2016. T-Mobile začal prodávat telefon 23. srpna 2016. Sprint začal prodávat telefon 26. srpna 2016. US Cellular začal prodávat telefon 2. září 2016.
  • Q: Kde mohu koupit Samsung Galaxy Note 7?
    A: Samsung Galaxy Note 7 je k dispozici na všech pěti operátorech. Verizon, AT&T, T-Mobile a Sprint prodávají telefon ve svých obchodech a na svých webových stránkách. US Cellular prodává telefon ve svých obchodech a na svých webových stránkách. Telefon je také k dispozici na webových stránkách Samsungu.

Samsung Galaxy Note 7 je tu a je to skvělý telefon. Pokud se rozhodnete pro nákup, můžete si být jisti, že získáte skvělý telefon za skvělou cenu. Pro více informací o Samsung Galaxy Note 7 navštivte webové stránky Samsungu nebo webové stránky Verizonu .

Přečtěte si také naše recenze Samsung Galaxy Note 7 A porovnání Samsung Galaxy Note 7 a iPhone 7 .

Doufáme, že vám tento průvodce cenou a datem vydání Samsung Galaxy Note 7 pomohl. Pokud máte další otázky, neváhejte se zeptat v komentářích.