Recenze Samsung Galaxy Note 8 Rumor: Specifikace, funkce a vše ostatní, co zatím víme

Samsung Galaxy Note 8 se nyní začíná objevovat na obzoru a my jsme sestavili užitečné shrnutí všech úniků a fám, které jsme dosud viděli. Od specifikací a funkcí až po data vydání a ceny, zde je vše, co potřebujete vědět o nadcházejícím Samsung Galaxy Note 8.

Design a zobrazení

Samsung Galaxy Note 8 by měl mít 6,3palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2960 x 1440 pixelů. Bude také obsahovat Infinity Display, podobný tomu, který najdete na Galaxy S8 a S8 Plus. Očekává se, že zařízení bude o něco větší než Galaxy S8 Plus, ale s podobným designem.

Hardware a výkon

Očekává se, že Samsung Galaxy Note 8 bude pohánět procesor Qualcomm Snapdragon 835 spolu s 6 GB RAM. Očekává se také 64GB vnitřní úložiště s možností rozšíření pomocí microSD karty.

Fotoaparát

Očekává se, že Samsung Galaxy Note 8 bude vybaven duálním fotoaparátem na zadní straně se dvěma 12megapixelovými snímači. Očekává se také, že bude vybaven 8megapixelovým předním fotoaparátem.

Software a funkce

Očekává se, že Samsung Galaxy Note 8 poběží na Androidu 7.1.1 Nougat s uživatelským rozhraním Samsung TouchWiz. Očekává se také, že bude obsahovat stylus S Pen a řadu dalších funkcí, jako je Samsung Pay, Bixby a další.

Datum vydání a cena

Samsung Galaxy Note 8 by měl být vydán koncem srpna nebo začátkem září. Pokud jde o cenu, očekává se, že se bude pohybovat kolem 900 $.Závěr

Samsung Galaxy Note 8 se tváří jako působivé zařízení s řadou špičkových specifikací a funkcí. Jakmile budou k dispozici další informace, budeme vás informovat.

FAQ

  • Q: Jaké je očekávané datum vydání Samsung Galaxy Note 8?
    A: Samsung Galaxy Note 8 by měl být vydán koncem srpna nebo začátkem září.
  • Q: Jaká je očekávaná cena Samsung Galaxy Note 8?
    A: Očekává se, že Samsung Galaxy Note 8 bude stát kolem 900 dolarů.
  • Q: Jaký procesor bude mít Samsung Galaxy Note 8?
    A: Očekává se, že Samsung Galaxy Note 8 bude pohánět procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Samsung Galaxy Note 8 se tváří jako působivé zařízení a my se nemůžeme dočkat, až ho dostaneme do rukou. Pro více informací se určitě podívejte The Verge a CNET .