Porovnání Samsung Galaxy Note 8 a Apple iPhone 7 Plus

Ladies and gentlemen, připravte se na to nejlepší srovnání, které jste kdy čekali: Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 7 Plus! Tyto dva smartphony patří mezi nejlepší na trhu a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. V tomto článku se podíváme na to, jak se liší a který z nich je pro vás nejlepší volbou.

Design

Samsung Galaxy Note 8 je vybaven 6,3palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 2960 x 1440 pixelů. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a skla a jeho zadní strana je zakřivená. Apple iPhone 7 Plus má 5,5palcový Retina HD displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Jeho tělo je vyrobeno z hliníku a jeho zadní strana je rovná. Oba telefony mají odolnost proti vodě a prachu.

Výkon

Samsung Galaxy Note 8 je vybaven 8jádrovým procesorem Exynos 8895 a 6 GB RAM. Apple iPhone 7 Plus je vybaven 4jádrovým procesorem A10 Fusion a 3 GB RAM. Oba telefony mají vynikající výkon a jsou schopny zvládnout i náročné úkoly bez problémů.

Porovnání Samsung Galaxy Note 8 a Apple iPhone 7 Plus je velmi zajímavé. Samsung Galaxy Note 8 je vybaven 8jádrovým procesorem Exynos 8895, 6 GB RAM a 64 GB úložištěm. Má 6,3 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2960 x 1440 pixelů. Apple iPhone 7 Plus má 5,5 palcový Retina HD displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Je vybaven 6jádrovým procesorem A10 Fusion, 3 GB RAM a 32 GB úložištěm. Oba telefony mají vynikající fotoaparáty, ale Samsung Galaxy Note 8 má lepší výkon a více funkcí. Pokud hledáte telefon s výkonem a funkcemi, Samsung Galaxy Note 8 je pro vás tou správnou volbou. Pokud hledáte telefon s lepším displejem, Apple iPhone 7 Plus je pro vás tou správnou volbou. Hydro Air Kyocera A ZFold jsou další telefony, které stojí za zvážení.

Fotoaparát

Samsung Galaxy Note 8 má 12MP + 12MP dual-camera sám sebou. Apple iPhone 7 Plus má 12MP + 12MP dual-camera sám sebou. Oba telefony mají vynikající fotoaparáty, které jsou schopny pořizovat kvalitní fotografie a videa. Samsung Galaxy Note 8 má navíc funkci Live Focus, která umožňuje pořizovat fotografie s rozostřeným pozadím.

Baterie

Samsung Galaxy Note 8 má 3300 mAh baterii. Apple iPhone 7 Plus má 2900 mAh baterii. Oba telefony mají dostatečnou výdrž baterie na celý den používání. Samsung Galaxy Note 8 má navíc funkci rychlého nabíjení, která umožňuje rychle dobít baterii.Cena

Samsung Galaxy Note 8 stojí okolo 25 000 Kč. Apple iPhone 7 Plus stojí okolo 20 000 Kč. Oba telefony jsou drahé, ale Samsung Galaxy Note 8 je dražší. Jeho vyšší cena je způsobena jeho vyšším výkonem a funkcemi.

Závěr

Samsung Galaxy Note 8 a Apple iPhone 7 Plus jsou dva z nejlepších smartphonů na trhu. Oba mají vynikající výkon, fotoaparáty a baterii. Samsung Galaxy Note 8 má však vyšší výkon, funkce a cenu. Pokud hledáte nejlepší smartphone na trhu, Samsung Galaxy Note 8 je pro vás tou nejlepší volbou.

Zdroje: Samsung , Jablko

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy Note 8 a Apple iPhone 7 Plus?
    Největší rozdíl mezi Samsung Galaxy Note 8 a Apple iPhone 7 Plus je v jejich výkonu, funkcích a ceně. Samsung Galaxy Note 8 má vyšší výkon, funkce a cenu.
  • Který z nich je lepší?
    Samsung Galaxy Note 8 je lepší volbou, pokud hledáte nejlepší smartphone na trhu. Má vyšší výkon, funkce a cenu.
  • Mají oba telefony odolnost proti vodě a prachu?
    Ano, oba telefony mají odolnost proti vodě a prachu.