Samsung Galaxy Note8 - Nejnovější specifikace a funkce

Samsung Galaxy Note8 je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy Note. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout více. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce, které tento telefon nabízí.

Displej

Samsung Galaxy Note8 je vybaven 6,3palcovým Super AMOLED displejem. Tento displej je navržen tak, aby poskytoval ostrý a jasný obraz s živými barvami. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5, které chrání před poškrábáním a poškozením.

Samsung Galaxy Note8 je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy Note. Tento telefon nabízí nejnovější specifikace a funkce, které vám umožní vychutnat si nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Note8 je vybaven 8jádrovým procesorem, 6GB RAM a 64GB úložištěm. Má také 12MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 8MP přední kameru. Note8 je také vybaven technologií Infinity Display, která vám umožní vychutnat si nejlepší obrazový zážitek. Pokud hledáte nejlepší telefon, který vám poskytne nejlepší zážitek, Samsung Galaxy Note8 je tou nejlepší volbou. Pokud hledáte jiné telefony, můžete se podívat na Droid max2 nebo ee telefonická dohoda .

Fotoaparát

Samsung Galaxy Note8 je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí autofokusu (PDAF). Tento fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a jasnými barvami. Fotoaparát je také vybaven funkcí Dual Pixel, která umožňuje rychlejší a přesnější autofokus.

Procesor

Samsung Galaxy Note8 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998 (10 nm). Tento procesor je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost. Procesor je také vybaven technologií Quick Charge 4.0, která umožňuje rychlé nabíjení.RAM

Samsung Galaxy Note8 je vybaven 6GB LPDDR4 RAM. Tento RAM je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost. RAM umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji a bez zpoždění.

Baterie

Samsung Galaxy Note8 je vybaven baterií o kapacitě 3300 mAh. Tato baterie je navržena tak, aby poskytovala dostatečnou výdrž pro všechny vaše potřeby. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge 4.0, která umožňuje rychlé nabíjení.

Závěr

Samsung Galaxy Note8 je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy Note. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout více. Podívejte se na nejnovější specifikace a funkce, které tento telefon nabízí. Pro více informací o Samsung Galaxy Note8 navštivte samsung.com nebo GSMarena.com .

FAQ

 • Jaký je displej Samsung Galaxy Note8?
  Samsung Galaxy Note8 je vybaven 6,3palcovým Super AMOLED displejem. Tento displej je navržen tak, aby poskytoval ostrý a jasný obraz s živými barvami.
 • Jaký fotoaparát má Samsung Galaxy Note8?
  Samsung Galaxy Note8 je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí autofokusu (PDAF). Tento fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a jasnými barvami.
 • Jaký procesor má Samsung Galaxy Note8?
  Samsung Galaxy Note8 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998 (10 nm). Tento procesor je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost.
 • Jaký RAM má Samsung Galaxy Note8?
  Samsung Galaxy Note8 je vybaven 6GB LPDDR4 RAM. Tento RAM je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost.
 • Jaká je kapacita baterie Samsung Galaxy Note8?
  Samsung Galaxy Note8 je vybaven baterií o kapacitě 3300 mAh. Tato baterie je navržena tak, aby poskytovala dostatečnou výdrž pro všechny vaše potřeby.