Samsung Galaxy Prevail LTE přichází na podporu mobilních zařízení

Boost Mobile, jedna z předplacených značek Sprint, dnes oznámila, že Samsung Galaxy Prevail LTE bude dostupný od 19. ledna. Sluchátko má cenu 129,99 $ mimo smlouvu a má 4,5palcový displej a je poháněno 64bitovým čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 410 s frekvencí 1,2 GHz. Zadní fotoaparát váží 5 MP, zatímco přední část telefonu zdobí 2MP vystřelovač.

Funkce Samsung Galaxy Prevail LTE

Samsung Galaxy Prevail LTE je skvělou volbou pro ty, kteří hledají levný smartphone. Dodává se s 4,5palcovým displejem s rozlišením 960 x 540 pixelů. Pohání jej 64bitový čtyřjádrový 1,2 GHz procesor Snapdragon 410 a 1 GB RAM. Zařízení je také vybaveno 8 GB vnitřní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až do velikosti 32 GB.

Boost Mobile je nyní domovem pro Samsung Galaxy Prevail LTE. Tento telefon nabízí výkonný procesor, 4,5palcový displej a 5MP fotoaparát. Uživatelé si mohou užívat rychlé mobilní připojení a spoustu aplikací. lg g3 vypněte dvojité klepnutí , at&t podvádění zákazníků 2022 Samsung Galaxy Prevail LTE je skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný telefon s vysokým výkonem.

Pokud jde o fotoaparáty, Samsung Galaxy Prevail LTE přichází s 5MP zadním fotoaparátem a 2MP předním fotoaparátem. Zařízení je také dodáváno s 2 000 mAh baterií a běží na Androidu 5.1 Lollipop.

Posílení mobilní sítě

Samsung Galaxy Prevail LTE je kompatibilní se sítí Boost Mobile, která je poháněna sítí 4G LTE společnosti Sprint. Zařízení také podporuje síť Spark společnosti Sprint, která je schopna dodávat rychlosti až 50 Mbps. Zařízení také podporuje Wi-Fi volání, které uživatelům umožňuje volat a přijímat hovory přes Wi-Fi připojení.

Cena a dostupnost

Samsung Galaxy Prevail LTE je nyní k dispozici od Boost Mobile se slevou 129,99 $. Zařízení je také k dispozici na různých plánech, včetně plánu 35 $ měsíčně, který zahrnuje neomezené hovory, text a data s prvním 1 GB při vysoké rychlosti.Závěr

Samsung Galaxy Prevail LTE je skvělou volbou pro ty, kteří hledají levný smartphone. Dodává se s 4,5palcovým displejem, 64bitovým čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 410 1,2 GHz a 8 GB vnitřní paměti. Zařízení je nyní k dispozici od Boost Mobile za slevu 129,99 $ a je kompatibilní se sítí Boost Mobile, která je poháněna sítí 4G LTE společnosti Sprint.

FAQ

  • Q: Jaká je cena Samsung Galaxy Prevail LTE?
    A: Samsung Galaxy Prevail LTE je k dispozici od Boost Mobile za slevu 129,99 $.
  • Q: Jakou síť podporuje Samsung Galaxy Prevail LTE?
    A: Samsung Galaxy Prevail LTE je kompatibilní se sítí Boost Mobile, která je poháněna sítí 4G LTE společnosti Sprint.
  • Q: Jaký typ procesoru má Samsung Galaxy Prevail LTE?
    A: Samsung Galaxy Prevail LTE pohání 64bitový čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 s frekvencí 1,2 GHz.

Další informace o Samsung Galaxy Prevail LTE najdete zde Web Boost Mobile a Web společnosti Samsung .