Samsung Galaxy S Duos 3 - Specifikace a Funkce

Samsung Galaxy S Duos 3 je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 4 palcovým TFT displejem, 5MP fotoaparátem, 0,5 GB RAM a baterií o kapacitě 1500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

Displej

Samsung Galaxy S Duos 3 je vybaven 4 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je také odolný proti poškrábání a je vybaven technologií ochrany proti slunečnímu záření. To znamená, že obrazovka bude vypadat stejně jasně i na přímém slunci.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S Duos 3 je vybaven 5MP fotoaparátem s automatickým ostřením a CMOS snímačem obrazu. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je panoramatický režim, noční režim a režim pro zachycení rychlých pohybů. Fotoaparát je také vybaven technologií pro zpracování obrazu, která zajišťuje, že fotografie budou ostré a jasné.

Samsung Galaxy S Duos 3 je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 5' displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů, 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem, 512MB RAM a 4GB interní pamětí. Telefon je také vybaven 5MP fotoaparátem s LED bleskem a 0,3MP předním fotoaparátem. Kromě toho má Samsung Galaxy S Duos 3 také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi, Samsung Galaxy S Duos 3 je skvělou volbou. Pro více informací si můžete přečíst recenze na Galaxy Note 4 A specifikace fotoaparátu Ellipsis 8 .

RAM

Samsung Galaxy S Duos 3 je vybaven 0,5 GB RAM. To znamená, že telefon může běžet několik aplikací současně bez zpomalení. To je ideální pro ty, kteří chtějí multitaskovat a pracovat s více aplikacemi současně.

Baterie

Samsung Galaxy S Duos 3 je vybaven baterií o kapacitě 1500 mAh. To znamená, že telefon může běžet až 8 hodin na jedno nabití. To je ideální pro ty, kteří chtějí mít telefon vždy připravený k použití.Závěr

Samsung Galaxy S Duos 3 je vybaven moderními funkcemi a výkonnými specifikacemi. Je vybaven 4 palcovým TFT displejem, 5MP fotoaparátem, 0,5 GB RAM a baterií o kapacitě 1500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi.

Zdroje: GSM aréna , Samsung

FAQ

 • Q: Jak velký je displej Samsung Galaxy S Duos 3?
  A: Displej má úhlopříčku 4 palce.
 • Q: Jaký fotoaparát má Samsung Galaxy S Duos 3?
  A: Fotoaparát má 5MP s automatickým ostřením a CMOS snímačem obrazu.
 • Q: Jakou RAM má Samsung Galaxy S Duos 3?
  A: Telefon má 0,5 GB RAM.
 • Q: Jakou kapacitu baterie má Samsung Galaxy S Duos 3?
  A: Baterie má kapacitu 1500 mAh.