Samsung Galaxy S II AT&T: Specifikace, funkce a další

Samsung Galaxy S II AT&T je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací a funkcí. Má 4,3palcový Super AMOLED Plus displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Samsung Exynos, 1GB DDR2 RAM a 1650 mAh baterii. Čtěte dále a dozvíte se více o Samsungu Galaxy S II AT&T.

Zobrazit

Samsung Galaxy S II AT&T má 4,3palcový Super AMOLED Plus displej. Tento displej nabízí rozlišení 480 x 800 pixelů a hustotu pixelů 217 ppi. Displej je jasný a živý, takže je ideální pro sledování filmů, hraní her a procházení webu.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S II AT&T má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením. Tento fotoaparát je schopen pořizovat snímky s rozlišením 3264 x 2448 pixelů. Má také funkce, jako je LED blesk, geo-tagging, dotykové ostření, detekce obličeje a stabilizace obrazu.

Procesor

Samsung Galaxy S II AT&T je poháněn procesorem Samsung Exynos. Tento procesor je dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Dokáže snadno zvládnout většinu úkolů a nabízí hladké a citlivé uživatelské prostředí.

RAM

Samsung Galaxy S II AT&T má 1 GB DDR2 RAM. To je dostatek paměti RAM pro snadné zvládnutí většiny úkolů a nabízí hladký a citlivý uživatelský zážitek.

baterie

Samsung Galaxy S II AT&T má 1650 mAh baterii. Tato baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu.Závěr

Samsung Galaxy S II AT&T je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací a funkcí. Má 4,3palcový Super AMOLED Plus displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Samsung Exynos, 1GB DDR2 RAM a 1650 mAh baterii. Pokud hledáte výkonný smartphone, Samsung Galaxy S II AT&T je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Samsung Galaxy S II AT&T?
  Odpověď: Samsung Galaxy S II AT&T má 4,3palcový Super AMOLED Plus displej.
 • Otázka: Jaké je rozlišení fotoaparátu Samsung Galaxy S II AT&T?
  Odpověď: Samsung Galaxy S II AT&T má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a rozlišením 3264 x 2448 pixelů.
 • Otázka: Jaký procesor má Samsung Galaxy S II AT&T?
  Odpověď: Samsung Galaxy S II AT&T je poháněn procesorem Samsung Exynos, dvoujádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz.
 • Otázka: Kolik RAM má Samsung Galaxy S II AT&T?
  Odpověď: Samsung Galaxy S II AT&T má 1 GB DDR2 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Samsung Galaxy S II AT&T?
  Odpověď: Samsung Galaxy S II AT&T má baterii 1650 mAh.

Další informace o Samsungu Galaxy S II AT&T naleznete zde Web společnosti Samsung a Recenze GSMArena .