Samsung Galaxy S II T-Mobile: Specifikace, Fotografie a Recenze

Samsung Galaxy S II T-Mobile je vybaven 4,5 palcovým Super AMOLED Plus displejem, 8MP autofokusní kamerou, Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060 procesorem, 1GB RAM a 1850 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a dobrou výdrží baterie. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o tomto telefonu.

Displej

Samsung Galaxy S II T-Mobile je vybaven 4,5 palcovým Super AMOLED Plus displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální telefon pro sledování filmů a prohlížení webových stránek.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S II T-Mobile je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera má schopnost snímat videa ve vysokém rozlišení a má také několik základních funkcí, jako je detekce obličeje, geotagging a panoramatické snímání.

Samsung Galaxy S II T-Mobile je moderní mobilní telefon s výkonným procesorem a velkou obrazovkou. Má vysokou kvalitu obrazu a zvuku, která ještě více zvyšuje jeho výkon. Můžete si prohlédnout specifikace, fotografie a recenze tohoto telefonu a zjistit, jaké výhody vám může nabídnout. Také se můžete podívat na v centru pozornosti aplikací galaxie A aktivní specifikace galaxy s8 , abyste získali ještě více informací o tomto telefonu.

Procesor

Samsung Galaxy S II T-Mobile je vybaven Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060 procesorem. Tento procesor je velmi výkonný a může zvládnout více úloh současně. Je to ideální telefon pro hraní her a pro multitasking.

RAM

Samsung Galaxy S II T-Mobile je vybaven 1GB RAM. To znamená, že můžete spustit více aplikací současně a nebudete se muset obávat, že se váš telefon zpomalí.

Baterie

Samsung Galaxy S II T-Mobile je vybaven 1850 mAh baterií. To znamená, že můžete telefon používat po dobu až 10 hodin bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Samsung Galaxy S II T-Mobile je výkonný telefon s velkou obrazovkou a dobrou výdrží baterie. Je to ideální telefon pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a dobrou výdrží baterie.

FAQ

  • Jaký je displej Samsung Galaxy S II T-Mobile? Displej je 4,5 palcový Super AMOLED Plus s rozlišením 800 x 480 pixelů.
  • Jaká je kamera Samsung Galaxy S II T-Mobile? Kamera je 8MP autofokusní s LED bleskem.
  • Jaký procesor má Samsung Galaxy S II T-Mobile? Procesor je Qualcomm Snapdragon S3 APQ8060.
  • Jaká je RAM Samsung Galaxy S II T-Mobile? RAM je 1GB.
  • Jaká je baterie Samsung Galaxy S II T-Mobile? Baterie je 1850 mAh.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET .