Samsung Galaxy S III Recenze - Nejlepší zařízení roku 2012?

?

Je rok 2012 a čas je nadešel pro Galaxy S III, aby se ukázal na scéně. Rozdíl mezi tímto uvedením a těmi předchozími je, že očekávání publika jsou mnohem vyšší. Je čas podívat se na zařízení a zjistit, jak moc je to Galaxy S.

Design a konstrukce

Samsung Galaxy S III je velmi elegantní zařízení s kovovým rámečkem a plastovou zadní stranou. Je to velmi lehké zařízení, které se dobře drží v ruce. Jeho velikost je 4,8 palce, což je o něco větší než u předchozích modelů.

Displej

Displej Samsung Galaxy S III je velmi jasný a ostrý. Je to Super AMOLED displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Je to velmi dobrý displej, který je schopen zobrazit velmi jasné a živé barvy.

Samsung Galaxy S III je bezesporu jedním z nejlepších zařízení roku 2012. Nabízí vynikající výkon, skvělou výdrž baterie a špičkovou kvalitu obrazu. Jeho výkonný procesor a velký displej jsou ideální pro hraní her a prohlížení webu. Kromě toho je vybaven špičkovou kamerou a mnoha dalšími funkcemi. Pokud hledáte nejlepší zařízení roku 2012, Samsung Galaxy S III je jasnou volbou. Priv blackberry specifikace A Samsung Tab S jsou dalšími skvělými možnostmi.

Výkon

Samsung Galaxy S III je vybaven procesorem Exynos 4 Quad s taktem 1,4 GHz. Je to velmi výkonný procesor, který je schopen zvládnout všechny druhy úloh. Zařízení je také vybaveno 1 GB RAM, což je dostatečné pro většinu úloh.

Fotoaparát

Fotoaparát Samsung Galaxy S III je 8MP s LED bleskem. Fotografie jsou velmi ostré a jasné. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa v rozlišení 1080p.Baterie

Baterie Samsung Galaxy S III je 2100 mAh. Je to dostatečně velká baterie, která je schopná vydržet až 10 hodin při běžném používání.

Závěr

Samsung Galaxy S III je velmi dobré zařízení, které je schopné splnit všechny požadavky. Je to velmi výkonné zařízení s velmi dobrým displejem a fotoaparátem. Je to nejlepší zařízení roku 2012? To je na vás, abyste se rozhodli.

Zdroje:

FAQ:

  • Jaký je displej Samsung Galaxy S III?
    Displej Samsung Galaxy S III je Super AMOLED displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Samsung Galaxy S III?
    Fotoaparát Samsung Galaxy S III je 8MP s LED bleskem. Fotografie jsou velmi ostré a jasné. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa v rozlišení 1080p.
  • Jaká je baterie Samsung Galaxy S III?
    Baterie Samsung Galaxy S III je 2100 mAh. Je to dostatečně velká baterie, která je schopná vydržet až 10 hodin při běžném používání.