Porovnání Samsung Galaxy S10 a Google Pixel 3 - Nejlepší telefony na trhu

Samsung Galaxy S10 a Google Pixel 3 jsou nejnovější a nejlepší telefony od dvou titánů Androidu. Oba telefony jsou vybaveny nejnovější technologií, elegantním designem, jedinečnými inovacemi a fotoaparáty, které dokážou zaujmout i nejvěrnější uživatele iPhone. Porovnejte jejich funkce, design, inovace a fotoaparáty a zjistěte, který telefon je pro vás nejlepší.

Design

Samsung Galaxy S10 je vybaven 5,8 palcovým Infinity-O displejem s rozlišením 1440 x 3040 pixelů. Jeho design je elegantní a moderní, s kovovým rámečkem a skleněnou zádí. Na rozdíl od předchozích modelů Samsungu je S10 vybaven novou technologií skeneru otisku prstu, která je integrována do displeje.

Google Pixel 3 je vybaven 5,5 palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Jeho design je také moderní a elegantní, s kovovým rámečkem a skleněnou zádí. Pixel 3 je vybaven technologií skeneru otisku prstu, která je integrována do tlačítka napájení.

Porovnání Samsung Galaxy S10 a Google Pixel 3 - Nejlepší telefony na trhu - je jedním z nejžhavějších témat v oblasti mobilních telefonů. Oba telefony mají své silné stránky a slabé stránky, ale oba jsou vynikajícími volbami pro každého, kdo hledá výkonný a spolehlivý telefon. Samsung Galaxy S10 nabízí vynikající výkon, skvělou výdrž baterie a špičkovou kvalitu obrazu. Google Pixel 3 je zase vybaven nejnovějšími technologiemi a má skvělou kvalitu fotografií. Pokud hledáte nejlepší telefon na trhu, můžete se rozhodnout mezi Samsung Galaxy S10 a Google Pixel 3. Apple Watch Series 4 44mm A Motorola Droid Turbo vs Galaxy S6 jsou také skvělé volby pro ty, kteří hledají výkonné a spolehlivé telefony.

Funkce

Samsung Galaxy S10 je vybaven 8jádrovým procesorem Exynos 9820 a 8 GB RAM. Je vybaven také 128 GB úložištěm, které lze rozšířit až na 512 GB pomocí microSD karty. S10 je také vybaven baterií s kapacitou 3100 mAh, která je schopna poskytnout až 24 hodin výdrže na jedno nabití.

Google Pixel 3 je vybaven 4jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 845 a 4 GB RAM. Je vybaven také 64 GB úložištěm, které nelze rozšířit. Pixel 3 je vybaven baterií s kapacitou 2915 mAh, která je schopna poskytnout až 18 hodin výdrže na jedno nabití.

Inovace

Samsung Galaxy S10 je vybaven novou technologií skeneru otisku prstu, která je integrována do displeje. Je také vybaven technologií bezdrátového nabíjení a podporuje také bezdrátové nabíjení jiných zařízení. S10 je také vybaven technologií Dual SIM, která umožňuje používat dva SIM karty současně.

Google Pixel 3 je vybaven technologií skeneru otisku prstu, která je integrována do tlačítka napájení. Je také vybaven technologií bezdrátového nabíjení a podporuje také bezdrátové nabíjení jiných zařízení. Pixel 3 je také vybaven technologií Dual SIM, která umožňuje používat dva SIM karty současně.

Fotoaparáty

Samsung Galaxy S10 je vybaven hlavním fotoaparátem s rozlišením 12 MP, sekundárním fotoaparátem s rozlišením 16 MP a terciálním fotoaparátem s rozlišením 12 MP. Je také vybaven 8MP předním fotoaparátem.

Google Pixel 3 je vybaven hlavním fotoaparátem s rozlišením 12,2 MP, sekundárním fotoaparátem s rozlišením 16 MP a terciálním fotoaparátem s rozlišením 8 MP. Je také vybaven 8MP předním fotoaparátem.

Závěr

Samsung Galaxy S10 a Google Pixel 3 jsou dva z nejlepších telefonů na trhu. Oba telefony jsou vybaveny nejnovější technologií, elegantním designem, jedinečnými inovacemi a fotoaparáty, které dokážou zaujmout i nejvěrnější uživatele iPhone. Porovnejte jejich funkce, design, inovace a fotoaparáty a zjistěte, který telefon je pro vás nejlepší.

Zdroje: The Verge , CNET , TechRadar .

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy S10 a Google Pixel 3?
    Největší rozdíl mezi Samsung Galaxy S10 a Google Pixel 3 je ve velikosti displeje, výkonu procesoru, velikosti RAM a baterie. Samsung Galaxy S10 má větší displej, výkonnější procesor, větší RAM a větší baterii.
  • Který telefon má lepší fotoaparát?
    Oba telefony mají stejné hlavní fotoaparáty s rozlišením 12 MP, ale Samsung Galaxy S10 má lepší sekundární a terciální fotoaparáty s vyšším rozlišením.
  • Který telefon má lepší výdrž baterie?
    Samsung Galaxy S10 má větší baterii s kapacitou 3100 mAh, která je schopna poskytnout až 24 hodin výdrže na jedno nabití, zatímco Google Pixel 3 má baterii s kapacitou 2915 mAh, která je schopna poskytnout až 18 hodin výdrže na jedno nabití.