Předobjednejte si Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition a získejte 50% slevu

Společnost Samsung oznámila speciální edice Galaxy S20+ 5G a Galaxy Buds+ BTS, které se budou v USA předobjednávat 19. června. Zákazníci, kteří si předobjednají speciální edici, získají 50% slevu na edici Galaxy Buds+ BTS. Skutečné datum vydání speciální edice je 9. července.

Co je to Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition?

Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition je speciální edice oblíbeného smartphonu Samsung Galaxy S20+ 5G. Vyznačuje se jedinečným designem inspirovaným populární K-popovou skupinou BTS, stejně jako exkluzivním obsahem a speciálními funkcemi. K telefonu je dodávána také speciální edice sluchátek Galaxy Buds+ BTS Edition.

Jaká jsou data předobjednávky a vydání?

Předobjednávka na Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition a Galaxy Buds+ BTS Edition začne 19. června. Skutečné datum vydání speciální edice je 9. července. Zákazníci, kteří si předobjednají speciální edici, získají 50% slevu na Galaxy Buds+ BTS Edition.

Jaké jsou funkce Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition?

Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition se vyznačuje jedinečným designem inspirovaným populární K-pop skupinou BTS. Přichází také s exkluzivním obsahem a speciálními funkcemi, jako je speciální téma BTS, tapety inspirované BTS a exkluzivní vyzváněcí tóny inspirované BTS. K telefonu je dodávána také speciální edice sluchátek Galaxy Buds+ BTS Edition.

Objednejte si předobjednávku Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition a získejte 50% slevu! Tento speciální model je vybavený exkluzivními funkcemi, jako je BTS fotografie a videa, které jsou k dispozici pouze na této edici. Navíc můžete využít špičkové funkce, jako je 5G, 8K video a 120Hz obnovovací frekvence. Pro více informací se podívejte na galaxie poznámky v pořádku A google nyní karty počasí .

Jaké jsou specifikace Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition?

Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition obsahuje 6,7palcový Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X Infinity-O displej, procesor Qualcomm Snapdragon 865, 8 GB RAM, 128 GB úložiště, baterii 4 500 mAh a trojitý zadní fotoaparát. Podporuje také 5G sítě.Jaké jsou specifikace Galaxy Buds+ BTS Edition?

Sluchátka Galaxy Buds+ BTS Edition mají jedinečný design inspirovaný populární K-pop skupinou BTS. Disponují dvěma dynamickými ovladači, výdrží baterie až 11 hodin a bezdrátovým nabíjením. Dodávají se také se speciálním nabíjecím pouzdrem inspirovaným BTS.

Závěr

Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition a Galaxy Buds+ BTS Edition budou k dispozici k předobjednání v USA 19. června. Zákazníci, kteří si předobjednají speciální edici, získají 50% slevu na Galaxy Buds+ BTS Edition. Skutečné datum vydání speciální edice je 9. července. Speciální edice se vyznačuje jedinečným designem inspirovaným populární K-popovou skupinou BTS, stejně jako exkluzivním obsahem a speciálními funkcemi.

Nejčastější dotazy

  • Q: Jaké je datum předobjednávky Samsungu Galaxy S20+ 5G BTS Edition?
    A: Předobjednávka na Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition a Galaxy Buds+ BTS Edition začne 19. června.
  • Q: Jaké jsou funkce Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition?
    A: Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition se vyznačuje jedinečným designem inspirovaným populární K-pop skupinou BTS a také exkluzivním obsahem a speciálními funkcemi, jako je speciální téma BTS, tapety inspirované BTS a exkluzivní vyzváněcí tóny inspirované BTS.
  • Q: Jaké jsou specifikace Galaxy Buds+ BTS Edition?
    A: Sluchátka Galaxy Buds+ BTS Edition mají jedinečný design inspirovaný populární K-pop skupinou BTS. Disponují dvěma dynamickými ovladači, výdrží baterie až 11 hodin a bezdrátovým nabíjením. Dodávají se také se speciálním nabíjecím pouzdrem inspirovaným BTS.

Další informace o Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition a Galaxy Buds+ BTS Edition naleznete na Web společnosti Samsung nebo The Verge .