Samsung Galaxy S20 Ultra 5G: Nejnovější specifikace a funkce

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy S20. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu. Podívejte se na nejnovější specifikace a funkce tohoto telefonu, včetně displeje, fotoaparátu, procesoru, RAM a baterie.

Displej

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven 6,9palcovým dynamickým AMOLED displejem. Tento displej je navržen tak, aby poskytoval vynikající obrazovou kvalitu a jasnost. Displej je také vybaven technologií HDR10 +, která vám umožní prožít vynikající zážitek z filmů a her.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven 108MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Tento fotoaparát je navržen tak, aby poskytoval vynikající fotografické výsledky a umožňoval vám snímat krásné snímky. Fotoaparát je také vybaven technologií Space Zoom, která vám umožní snímat obrázky s vysokým rozlišením i z velké vzdálenosti.

Procesor

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 865 SM8250 (7 nm). Tento procesor je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a umožňoval vám využívat nejnovější aplikace a hry. Procesor je také vybaven technologií 5G, která vám umožní využívat rychlé mobilní sítě.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy S20. Tento telefon nabízí nejnovější specifikace a funkce, které jsou nejvíce vyhledávané uživateli. Jeho 5G schopnosti umožňují rychlé připojení k internetu a jeho 8K video schopnosti umožňují pořizovat kvalitní videa. Kromě toho má také špičkovou výdrž baterie a špičkovou kvalitu obrazu. Pokud hledáte nejlepší telefon na trhu, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je to pravé pro vás. Pokud chcete získat ještě více z vašeho telefonu, můžete se podívat na Verizon samsung galaxy s4 odemčený nebo opravny t-mobile pro další informace.RAM

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven 12GB LPDDR5 RAM. Tento RAM je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a umožňoval vám využívat nejnovější aplikace a hry. RAM je také vybaven technologií UFS 3.0, která vám umožní rychle načítat aplikace a soubory.

Baterie

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh. Tato baterie je navržena tak, aby poskytovala dlouhou výdrž a umožňovala vám využívat telefon po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která vám umožní rychle dobít telefon.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy S20. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu. Podívejte se na nejnovější specifikace a funkce tohoto telefonu, včetně displeje, fotoaparátu, procesoru, RAM a baterie.

FAQ

 • Jaký je displej Samsung Galaxy S20 Ultra 5G?
  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven 6,9palcovým dynamickým AMOLED displejem.
 • Jaký fotoaparát má Samsung Galaxy S20 Ultra 5G?
  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven 108MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF).
 • Jaký procesor má Samsung Galaxy S20 Ultra 5G?
  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 865 SM8250 (7 nm).
 • Jaký RAM má Samsung Galaxy S20 Ultra 5G?
  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven 12GB LPDDR5 RAM.
 • Jaká je baterie Samsung Galaxy S20 Ultra 5G?
  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh.

Více informací o Samsung Galaxy S20 Ultra 5G naleznete na oficiálních stránkách Samsungu nebo na GSM aréna .