Samsung Galaxy S22 Ultra - Nejnovější specifikace a funkce

Samsung Galaxy S22 Ultra je nejnovějším modelem z řady Galaxy S. Tento telefon nabízí špičkové specifikace a funkce, které uspokojí i náročné uživatele. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce, které tento telefon nabízí.

Displej

Samsung Galaxy S22 Ultra má 6,8palcový dynamický AMOLED displej s rozlišením 1440 x 3200 pixelů. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass Victus, které je odolné proti poškrábání a nárazům. Díky tomu je displej velmi odolný a odolá i náročným podmínkám.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S22 Ultra má 108MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Fotoaparát má také širokoúhlý objektiv, makro objektiv a teleobjektiv. Fotoaparát může pořizovat fotografie s vysokým rozlišením a videa ve 4K rozlišení.

Samsung Galaxy S22 Ultra je nejnovějším modelem z řady Galaxy S. Tento telefon nabízí nejnovější specifikace a funkce, které jsou na trhu k dispozici. Jeho 5G technologie umožňuje rychlé připojení k internetu a jeho 8K fotoaparát umožňuje pořizovat kvalitní fotografie. Samsung Galaxy S22 Ultra je také vybaven nejnovějšími bezpečnostními funkcemi, které chrání vaše soukromí. Pokud hledáte nejlepší telefon na trhu, Samsung Galaxy S22 Ultra je tou nejlepší volbou. 13 pro specifikace , neomezený tarif pro tablety t-mobile .

Procesor

Samsung Galaxy S22 Ultra je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SM8450 (4 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry a je schopen zpracovat velké množství dat a poskytovat vysoký výkon. Procesor je také vybaven technologií 5G, která umožňuje rychlé připojení k internetu.RAM

Samsung Galaxy S22 Ultra je vybaven 8GB LPDDR5 RAM. Tento typ RAM je velmi rychlý a umožňuje telefonu zpracovávat velké množství dat a poskytovat vysoký výkon. RAM také umožňuje telefonu spouštět náročné aplikace a hry bez zpomalení.

Baterie

Samsung Galaxy S22 Ultra je vybaven baterií o kapacitě 5000 mAh. Baterie je schopná poskytnout až dva dny výdrže na jedno nabití. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje telefonu rychle se nabit.

Závěr

Samsung Galaxy S22 Ultra je nejnovějším modelem z řady Galaxy S. Tento telefon nabízí špičkové specifikace a funkce, které uspokojí i náročné uživatele. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass Victus, fotoaparát má 108MP s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Procesor je vybaven 8 jádry a technologií 5G, RAM je 8GB LPDDR5 a baterie má kapacitu 5000 mAh.

Zdroje: Samsung , GSM aréna

FAQ

 • Jaký je displej Samsung Galaxy S22 Ultra?
  Samsung Galaxy S22 Ultra má 6,8palcový dynamický AMOLED displej s rozlišením 1440 x 3200 pixelů. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass Victus.
 • Jaký fotoaparát má Samsung Galaxy S22 Ultra?
  Samsung Galaxy S22 Ultra má 108MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Fotoaparát má také širokoúhlý objektiv, makro objektiv a teleobjektiv.
 • Jaký procesor má Samsung Galaxy S22 Ultra?
  Samsung Galaxy S22 Ultra je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SM8450 (4 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry a je schopen zpracovat velké množství dat a poskytovat vysoký výkon.
 • Jaký RAM má Samsung Galaxy S22 Ultra?
  Samsung Galaxy S22 Ultra je vybaven 8GB LPDDR5 RAM. Tento typ RAM je velmi rychlý a umožňuje telefonu zpracovávat velké množství dat a poskytovat vysoký výkon.
 • Jaká je kapacita baterie Samsung Galaxy S22 Ultra?
  Samsung Galaxy S22 Ultra je vybaven baterií o kapacitě 5000 mAh. Baterie je schopná poskytnout až dva dny výdrže na jedno nabití.