Samsung Galaxy S23 Ultra Recenze: Žádná velká nová funkce, ale tolik menších vylepšení!

Samsung Galaxy S23 Ultra je korunovým klenotem line-upu Samsungu z roku 2023 a dokonale vylepšuje úspěšnou Ultra formuli s vylepšenou hlavní kamerou, vestavěným S Penem a dvěma zoom objektivy. S23 Ultra je vybaven nejnovějším procesorem Exynos 990, 8 GB RAM a 128 GB úložištěm. Jeho 6,9palcový displej s rozlišením 1440 x 3200 pixelů je jasný a ostrý. S23 Ultra je také vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh, která poskytuje dostatečnou výdrž pro celý den.

Hlavní kamera

Hlavní kamera S23 Ultra je vybavena čtyřmi senzory: 108MP hlavním senzorem, 12MP ultraširokoúhlým senzorem, 10MP teleobjektivem a 10MP makroobjektivem. Fotoaparát je schopen pořizovat skvělé fotografie s vysokým rozlišením a vynikajícím dynamickým rozsahem. Kromě toho je fotoaparát schopen pořizovat 8K videa a má také funkci pro stabilizaci obrazu. Fotoaparát je také vybaven funkcí pro rozpoznávání scény, která automaticky upravuje nastavení fotoaparátu pro lepší výsledky.

Vestavěný S Pen

S23 Ultra je vybaven vestavěným S Penem, který umožňuje uživatelům psát, kreslit a vytvářet poznámky na displeji. S Pen je také vybaven funkcí Air Actions, která umožňuje uživatelům ovládat telefon pomocí gest. S Pen je také vybaven funkcí pro rozpoznávání hlasu, která umožňuje uživatelům ovládat telefon pomocí hlasových příkazů.

Samsung Galaxy S23 Ultra Recenze je skvělým příkladem toho, jak se může jedna z nejlepších značek smartphonů na trhu stále zlepšovat. Nejsou tu žádné velké nové funkce, ale tolik menších vylepšení, které z něj dělají skvělý telefon. Pokud hledáte nejlepší telefon, který můžete koupit, Samsung Galaxy S23 Ultra je skvělou volbou. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaké jsou nejlepší poskytovatelé služeb, můžete se podívat na nejlepší poskytovatele služeb A recenze domácího internetu Straight Talk .

Dva zoom objektivy

S23 Ultra je vybaven dvěma zoom objektivy: 10MP teleobjektivem a 10MP makroobjektivem. Teleobjektiv je schopen pořizovat fotografie s 3x optickým zoomem a 30x digitálním zoomem. Makroobjektiv je schopen pořizovat fotografie s až 5x optickým zoomem a 25x digitálním zoomem. Oba objektivy jsou vybaveny funkcí pro stabilizaci obrazu, která umožňuje pořizovat ostré fotografie i při větším zoomu.Výdrž baterie

S23 Ultra je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh, která poskytuje dostatečnou výdrž pro celý den. Telefon je také vybaven funkcí pro rychlé nabíjení, která umožňuje telefonu rychle dobít až na 50% během 30 minut. Kromě toho je telefon vybaven funkcí pro úsporné nabíjení, která umožňuje uživatelům ušetřit energii a prodloužit výdrž baterie.

Závěr

Samsung Galaxy S23 Ultra je skvělý telefon, který dokonale vylepšuje úspěšnou Ultra formuli. Je vybaven vylepšenou hlavní kamerou, vestavěným S Penem a dvěma zoom objektivy. Jeho baterie s kapacitou 5000 mAh poskytuje dostatečnou výdrž pro celý den. S23 Ultra je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný telefon s špičkovými funkcemi.

FAQ

  • Jaká je kapacita baterie S23 Ultra?
    S23 Ultra je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh.
  • Jaké funkce má vestavěný S Pen?
    Vestavěný S Pen umožňuje uživatelům psát, kreslit a vytvářet poznámky na displeji. S Pen je také vybaven funkcí Air Actions, která umožňuje uživatelům ovládat telefon pomocí gest a funkcí pro rozpoznávání hlasu, která umožňuje ovládat telefon pomocí hlasových příkazů.
  • Jaké funkce má hlavní kamera S23 Ultra?
    Hlavní kamera S23 Ultra je vybavena čtyřmi senzory: 108MP hlavním senzorem, 12MP ultraširokoúhlým senzorem, 10MP teleobjektivem a 10MP makroobjektivem. Fotoaparát je schopen pořizovat skvělé fotografie s vysokým rozlišením a vynikajícím dynamickým rozsahem. Kromě toho je fotoaparát schopen pořizovat 8K videa a má také funkci pro stabilizaci obrazu a funkci pro rozpoznávání scény.

Zdroje: Samsung , The Verge , CNET .