Porovnání Samsung Galaxy S6 edge+ a Google Nexus 6

Samsung Galaxy S6 edge+ nahrazuje Note5 jako hlavní phablet Samsungu v Evropě a mnoha dalších částech světa. Jak se ale vyrovná s emblematickým phabletem Google Nexus 6? Porovnáváme oba modely a zjišťujeme, který z nich je lepší.

Design

Samsung Galaxy S6 edge+ je elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a skleněnou zádí. Jeho zaoblené hrany a zakřivený displej mu dodávají luxusní vzhled. Na druhé straně, Google Nexus 6 je velký a robustní telefon s plastovým rámečkem a skleněnou zádí. Jeho velikost a tvar mu dávají robustní vzhled.

Porovnání Samsung Galaxy S6 edge+ a Google Nexus 6 je velmi zajímavé. Oba telefony mají vysokou kvalitu a výkon, ale mají také své vlastní výhody a nevýhody. Samsung Galaxy S6 edge+ má větší displej, lepší fotoaparát a více funkcí, ale je dražší než Nexus 6. Nexus 6 má větší baterii a lepší výkon, ale má méně funkcí než Galaxy S6 edge+. Pokud hledáte telefon s vysokou kvalitou a výkonem, můžete si vybrat mezi balvan verizon casio gzone A velikost tapety droid turbo .

Displej

Samsung Galaxy S6 edge+ má 5,7palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Jeho zakřivený displej mu dodává luxusní vzhled. Na druhé straně, Google Nexus 6 má 6palcový AMOLED displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Jeho velký displej je ideální pro sledování filmů a hraní her.

Výkon

Samsung Galaxy S6 edge+ je vybaven 8jádrovým procesorem Exynos 7420 a 4 GB RAM. Jeho výkon je dostatečný pro většinu úkonů. Na druhé straně, Google Nexus 6 je vybaven 8jádrovým procesorem Snapdragon 805 a 3 GB RAM. Jeho výkon je také dostatečný pro většinu úkonů.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S6 edge+ má 16MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 5MP přední kameru. Jeho fotoaparát je schopný pořizovat kvalitní fotografie. Na druhé straně, Google Nexus 6 má 13MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 2MP přední kameru. Jeho fotoaparát je také schopný pořizovat kvalitní fotografie.

Baterie

Samsung Galaxy S6 edge+ má 3000 mAh baterii. Jeho baterie je schopná vydržet až 12 hodin při běžném používání. Na druhé straně, Google Nexus 6 má 3220 mAh baterii. Jeho baterie je schopná vydržet až 15 hodin při běžném používání.

Závěr

Samsung Galaxy S6 edge+ a Google Nexus 6 jsou oba výkonné phablety s kvalitními fotoaparáty a dostatečnou výdrží baterie. Samsung Galaxy S6 edge+ má luxusní vzhled a vyšší rozlišení displeje, zatímco Google Nexus 6 má větší displej a vyšší kapacitu baterie. Oba telefony mají své výhody a nevýhody, takže je na vás, který z nich si vyberete.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy S6 edge+ a Google Nexus 6?
    Největší rozdíl mezi Samsung Galaxy S6 edge+ a Google Nexus 6 je v designu, velikosti displeje, výkonu, fotoaparátu a kapacitě baterie. Samsung Galaxy S6 edge+ má luxusní vzhled a vyšší rozlišení displeje, zatímco Google Nexus 6 má větší displej a vyšší kapacitu baterie.
  • Který z nich je lepší?
    Oba telefony mají své výhody a nevýhody, takže je na vás, který z nich si vyberete.
  • Jaký je rozdíl mezi fotoaparáty Samsung Galaxy S6 edge+ a Google Nexus 6?
    Samsung Galaxy S6 edge+ má 16MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 5MP přední kameru, zatímco Google Nexus 6 má 13MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 2MP přední kameru.