Porovnání Samsung Galaxy S6 a HTC One M9 - Začínáme rok 2015

Rok 2015 začíná s velkou ránou. Čas na uvažování je u konce a oba Samsung a HTC se chystají na trh, aby si vybojovali co největší podíl. Pokud váš současný telefon začíná být zastaralý a je čas na upgrade, bude na vás, abyste si vybrali mezi těmito dvěma týmy, což není nikdy jednoduchý úkol s vysoce výkonnými zařízeními.

V tomto článku se podíváme na Samsung Galaxy S6 a HTC One M9, abychom vám pomohli vybrat si nejlepší zařízení pro vás. Přečtěte si naše podrobné porovnání a zjistěte, který telefon je pro vás nejlepší.

Design

Samsung Galaxy S6 je vybaven 5,1 palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a skla, což mu dodává luxusní vzhled. HTC One M9 je vybaven 5 palcovým Super LCD3 displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a plastu, což mu dodává robustní vzhled.

Rok 2015 začal s novými smartphony Samsung Galaxy S6 a HTC One M9. Oba telefony mají své vlastní výhody a nevýhody. Porovnáním těchto dvou telefonů můžete zjistit, který z nich je pro vás nejlepší volbou. Samsung Galaxy S6 má vyšší rozlišení obrazovky, vyšší výkon procesoru a vyšší kapacitu baterie. HTC One M9 má však lepší fotoaparát a lepší design. Pokud se rozhodujete mezi těmito dvěma telefony, měli byste si udělat čas na porovnání jejich funkcí a vlastností. Také byste měli zvážit další možnosti, jako je Apple Watch 5 40 mm nebo htc diamend .

Výkon

Samsung Galaxy S6 je vybaven 8jádrovým procesorem Exynos 7420 s frekvencí 2,1 GHz a 3 GB RAM. HTC One M9 je vybaven 8jádrovým procesorem Snapdragon 810 s frekvencí 2 GHz a 3 GB RAM. Oba telefony mají vynikající výkon a jsou schopny zvládnout všechny úkoly, které jim budete chtít dát.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S6 je vybaven 16MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a LED bleskem. HTC One M9 je vybaven 20MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a LED bleskem. Oba telefony mají vynikající fotoaparáty, které jsou schopny pořizovat kvalitní fotografie.Baterie

Samsung Galaxy S6 je vybaven baterií o kapacitě 2550 mAh. HTC One M9 je vybaven baterií o kapacitě 2840 mAh. Oba telefony mají dostatečnou kapacitu baterie, aby vám vydržely celý den.

Cena

Samsung Galaxy S6 stojí okolo 20 000 Kč. HTC One M9 stojí okolo 18 000 Kč. Oba telefony jsou dostupné za rozumnou cenu.

Závěr

Samsung Galaxy S6 a HTC One M9 jsou oba vynikající telefony s vysokým výkonem a kvalitními fotoaparáty. Samsung Galaxy S6 má luxusní vzhled a vyšší rozlišení displeje, zatímco HTC One M9 má robustní vzhled a vyšší kapacitu baterie. Oba telefony jsou dostupné za rozumnou cenu. Nakonec je to na vás, který telefon si vyberete.

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy S6 a HTC One M9?
    Největší rozdíl mezi Samsung Galaxy S6 a HTC One M9 je v designu a rozlišení displeje. Samsung Galaxy S6 má luxusní vzhled a vyšší rozlišení displeje, zatímco HTC One M9 má robustní vzhled a vyšší kapacitu baterie.
  • Který telefon je lepší?
    Oba telefony jsou vynikající a mají vysoký výkon a kvalitní fotoaparáty. Nakonec je to na vás, který telefon si vyberete.
  • Kolik stojí Samsung Galaxy S6 a HTC One M9?
    Samsung Galaxy S6 stojí okolo 20 000 Kč a HTC One M9 stojí okolo 18 000 Kč.

Tento článek byl napsán jako podrobné porovnání Samsung Galaxy S6 a HTC One M9. Doufáme, že vám pomohl vybrat si nejlepší zařízení pro vás. Pro více informací si můžete přečíst recenzi TechRadar nebo porovnání CNET .