Porovnání Samsung Galaxy S6 a LG G3 - Který je lepší?

?

Před rokem byl LG G3 novým smartphonem, který se zdál být velmi impozantní svými hardwarovými parametry a atraktivním designem. A i když je G3 stále skvělým telefonem, nový Samsung Galaxy S6 je ve své vlastní lize. Jak se liší ve výkonu, designu a dalších funkcích?

Výkon

LG G3 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 801 s 2 GB RAM. Samsung Galaxy S6 je vybaven procesorem Exynos 7420 s 3 GB RAM. To znamená, že Galaxy S6 je rychlejší a má více paměti. Oba telefony mají 32 GB interní paměti, ale Galaxy S6 má také možnost rozšíření pomocí microSD karty.

Porovnání Samsung Galaxy S6 a LG G3 je oblíbené téma mezi uživateli chytrých telefonů. Oba telefony mají své výhody a nevýhody, takže je obtížné říci, který je lepší. Samsung Galaxy S6 má vyšší rozlišení obrazovky, vyšší výkon procesoru a vyšší kapacitu baterie. Na druhou stranu, LG G3 má lepší fotoaparát, lepší výdrž baterie a lepší design. Takže, pokud hledáte telefon s lepším fotoaparátem, LG G3 je pro vás lepší volbou. Pokud hledáte telefon s lepším výkonem, Samsung Galaxy S6 je pro vás lepší volbou. Pro více informací o LG telefonech si můžete přečíst recenze LG Revere 3 A specifikace LG Aspire .

Design

LG G3 má plastový rám a zadní kryt. Samsung Galaxy S6 má kovový rám a zadní kryt z Gorilla Glass 4. To znamená, že Galaxy S6 je odolnější a má lepší design. Oba telefony mají 5,1palcový displej s rozlišením 1440 x 2560 pixelů.

Funkce

LG G3 má 13MP zadní kameru a 2,1MP přední kameru. Samsung Galaxy S6 má 16MP zadní kameru a 5MP přední kameru. To znamená, že Galaxy S6 má lepší fotoaparát. Oba telefony mají také podporu pro bezdrátové nabíjení a rychlé nabíjení.

Cena

LG G3 je k dispozici za cenu okolo 400 dolarů. Samsung Galaxy S6 je k dispozici za cenu okolo 600 dolarů. To znamená, že Galaxy S6 je dražší, ale má lepší výkon, design a funkce.Závěr

Samsung Galaxy S6 je lepší než LG G3 ve výkonu, designu a funkcích. Je dražší, ale má lepší hardwarové parametry a funkce. Pokud hledáte výkonný a stylový telefon, měli byste zvážit Samsung Galaxy S6.

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy S6 a LG G3?
    Samsung Galaxy S6 je vybaven procesorem Exynos 7420 s 3 GB RAM, zatímco LG G3 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 801 s 2 GB RAM. Galaxy S6 má také kovový rám a zadní kryt z Gorilla Glass 4, zatímco G3 má plastový rám a zadní kryt. Galaxy S6 má také lepší fotoaparát.
  • Je Samsung Galaxy S6 dražší než LG G3?
    Ano, Samsung Galaxy S6 je dražší než LG G3. Galaxy S6 je k dispozici za cenu okolo 600 dolarů, zatímco G3 je k dispozici za cenu okolo 400 dolarů.
  • Má Samsung Galaxy S6 podporu pro bezdrátové nabíjení?
    Ano, Samsung Galaxy S6 má podporu pro bezdrátové nabíjení a rychlé nabíjení.

Zdroje: GSM aréna , CNET , Digitální trendy .