Samsung Galaxy S7: Recenze a specifikace

Samsung Galaxy S7 je dalším skvělým přírůstkem do řady Galaxy. Je to výkonný telefon s mnoha funkcemi, které uspokojí i náročné uživatele. Podívejte se na naši recenzi a specifikace, abyste zjistili, jestli je to pro vás to pravé.

Design a konstrukce

Samsung Galaxy S7 je elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a skleněnou zádí. Jeho rozměry jsou 142,4 x 69,6 x 7,9 mm a váží 152 gramů. Jeho 5,1 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů je jasný a ostrý. Telefon je voděodolný a odolný proti prachu, což je skvělé pro ty, kteří často pracují venku.

Výkon a baterie

Samsung Galaxy S7 je vybaven procesorem Exynos 8890 Octa-Core, který je spojen s 4 GB RAM. To znamená, že telefon může běžet náročné aplikace a hry bez problémů. Jeho baterie má kapacitu 3000 mAh a je schopna vydržet až 24 hodin při běžném používání. Kromě toho má také rychlé nabíjení, takže se nemusíte obávat, že budete často nabíjet.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S7 má 12MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a automatickým ostřením. Fotoaparát je schopen pořizovat skvělé fotografie s vysokým rozlišením a je také schopen pořizovat 4K videa. Kromě toho má také 5MP přední fotoaparát pro selfie.

Software

Samsung Galaxy S7 je dodáván s operačním systémem Android 6.0 Marshmallow. Je vybaven mnoha užitečnými funkcemi, jako je například Always On Display, který vám umožní zobrazit informace na obrazovce i když je telefon v pohotovostním režimu. Kromě toho je telefon také vybaven aplikací Samsung Health, která vám umožní sledovat vaše zdraví a fitness.

Samsung Galaxy S7 je moderní telefon s vynikajícími funkcemi a výkonem. Jeho 5,1' displej s rozlišením Quad HD Super AMOLED je skvělý pro sledování filmů a hraní her. Jeho 12MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 4K video nahráváním je skvělý pro pořizování fotografií a videí. S7 je také vybaven voděodolnou konstrukcí, která vám umožní používat telefon i ve vlhkém prostředí. Pokud hledáte moderní telefon s vynikajícími funkcemi, Samsung Galaxy S7 je skvělou volbou. Podívejte se na naši recenzi a specifikaci Samsung Galaxy S7 a porovnejte ji s recenzí Oppo Find N2 Flip A recenzí LG G4 Verizon .Cena

Samsung Galaxy S7 je k dispozici za cenu okolo 20 000 Kč. To je více než dostatečné, abyste získali výkonný telefon s mnoha funkcemi. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderním designem.

Závěr

Samsung Galaxy S7 je skvělý telefon s mnoha funkcemi. Jeho výkonný procesor, voděodolnost a skvělý fotoaparát jsou jen některé z jeho výhod. Pokud hledáte výkonný telefon s moderním designem, Samsung Galaxy S7 je skvělou volbou.

FAQ

Je Samsung Galaxy S7 voděodolný?

Ano, Samsung Galaxy S7 je voděodolný a odolný proti prachu.

Jaký je rozměr Samsung Galaxy S7?

Samsung Galaxy S7 má rozměry 142,4 x 69,6 x 7,9 mm a váží 152 gramů.

Jaký je fotoaparát Samsung Galaxy S7?

Samsung Galaxy S7 má 12MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a automatickým ostřením. Kromě toho má také 5MP přední fotoaparát pro selfie.

Jaká je cena Samsung Galaxy S7?

Samsung Galaxy S7 je k dispozici za cenu okolo 20 000 Kč.

Zdroje

Více informací o Samsung Galaxy S7 naleznete na oficiálních stránkách Samsungu A GSM aréna .