Porovnání Samsung Galaxy S8+ a Galaxy Note 5

Samsung Galaxy S8+ a Galaxy Note 5 jsou dvě z nejlepších smartphonů, které Samsung nabízí. Galaxy Note 5 je 18 měsíců starý, zatímco Galaxy S8+ je nový a futuristický. Jak se tedy tyto dva telefony vyrovnávají?

Vzhled a design

Galaxy S8+ je vybaven velkým 6,2palcovým displejem s rozlišením 2960 x 1440 pixelů. Jeho design je elegantní a moderní, s kulatými hranami a zaoblenými rohy. Na rozdíl od Note 5, který má 5,7palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, má S8+ větší a jasnější obrazovku. Oba telefony mají skleněný zadní kryt, ale S8+ má také odolnou voděodolnou konstrukci.

Výkon a funkce

Galaxy S8+ je vybaven procesorem Exynos 8895, který je výkonnější než procesor Exynos 7420, který je v Note 5. S8+ také nabízí více RAM (6 GB) než Note 5 (4 GB). Oba telefony mají stejnou velikost baterie (3 500 mAh), ale S8+ má rychlejší nabíjení a bezdrátové nabíjení. S8+ také nabízí více funkcí, jako je podpora pro virtuální realitu, rozšířená realita a duální fotoaparát.

Porovnání Samsung Galaxy S8+ a Galaxy Note 5 je velmi zajímavé. Oba telefony mají vysokou kvalitu a jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi. Galaxy S8+ má větší obrazovku, vyšší rozlišení a lepší procesor. Má také více funkcí, jako je podpora pro bezdrátové nabíjení a vodotěsnost. Galaxy Note 5 má však lepší baterii a lepší fotoaparát. Oba telefony jsou skvělé volby pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. LG G5 RS988 Nougat A Lenovo A2010 jsou také skvělé volby pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi.

Software

Galaxy S8+ je dodáván s nejnovější verzí systému Android 7.0 Nougat, zatímco Note 5 je dodáván s Androidem 5.1 Lollipop. S8+ také nabízí nové funkce, jako je Bixby, Samsung DeX a Samsung Connect. Note 5 má také některé zajímavé funkce, jako je S Pen a Air Command.

Cena

Galaxy S8+ je dražší než Note 5. S8+ stojí okolo 800 dolarů, zatímco Note 5 stojí okolo 500 dolarů. To znamená, že S8+ je o 300 dolarů dražší než Note 5.Závěr

Samsung Galaxy S8+ a Galaxy Note 5 jsou oba vynikající telefony. S8+ je novější a nabízí více funkcí a výkonu než Note 5. Je také dražší, ale jeho cena je stále přijatelná. Pokud hledáte výkonný a moderní telefon, S8+ je skvělou volbou. Pokud hledáte levnější telefon s podobnými funkcemi, Note 5 je skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy S8+ a Galaxy Note 5?
    Největší rozdíl mezi těmito dvěma telefony je v designu, výkonu a funkcích. S8+ má větší a jasnější obrazovku, výkonnější procesor a více RAM než Note 5. S8+ také nabízí více funkcí, jako je podpora pro virtuální realitu, rozšířená realita a duální fotoaparát. S8+ je také dražší než Note 5.
  • Který telefon je lepší?
    To záleží na vašich potřebách. Pokud hledáte výkonný a moderní telefon, S8+ je skvělou volbou. Pokud hledáte levnější telefon s podobnými funkcemi, Note 5 je skvělou volbou.

Zdroje: CNET , Digitální trendy , GSM aréna