Samsung Galaxy S9 - Nejnovější specifikace a funkce

Samsung Galaxy S9 je nejnovějším smartphonem od společnosti Samsung. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce, které nabízí Samsung Galaxy S9.

Displej

Samsung Galaxy S9 je vybaven 5,8palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 2960 pixelů. Displej je navíc chráněn Corning Gorilla Glass 5, který chrání telefon před poškrábáním a poškozením.

Fotoaparát

Samsung Galaxy S9 je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí autofokusu (PDAF). Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií Dual Pixel, která zajišťuje rychlý a přesný autofokus.

Procesor

Samsung Galaxy S9 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 (10 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry a je schopen zpracovat velké množství dat a poskytnout vysoký výkon.

Samsung Galaxy S9 je nejnovějším smartphonem od Samsungu a nabízí špičkové specifikace a funkce. Je vybaven 5,8 palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 2960 pixelů, 8jádrovým procesorem Exynos 9810, 4 GB RAM a 64 GB interní paměti. Kromě toho je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a 8MP předním fotoaparátem. Samsung Galaxy S9 je také vybaven nejnovějším operačním systémem Android 8.0 Oreo. Pokud hledáte nejlepší nabídky na telefony Cricket nebo AT&T Black Friday, můžete se podívat na kriketový telefon nabídky iphone A iphone at&t černý pátek .RAM

Samsung Galaxy S9 je vybaven 4GB LPDDR4 RAM. To znamená, že telefon je schopen zpracovat velké množství dat a poskytnout vysoký výkon.

Baterie

Samsung Galaxy S9 je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh. To znamená, že telefon může být používán po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Samsung Galaxy S9 je nejnovějším smartphonem od společnosti Samsung. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Podívejte se na nejnovější specifikace a funkce, které nabízí Samsung Galaxy S9.

Zdroje: Samsung , GSM aréna

FAQ

 • Jaký je displej Samsung Galaxy S9?
  Samsung Galaxy S9 je vybaven 5,8palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 2960 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Samsung Galaxy S9?
  Samsung Galaxy S9 je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí autofokusu (PDAF).
 • Jaký procesor má Samsung Galaxy S9?
  Samsung Galaxy S9 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 (10 nm).
 • Jakou RAM má Samsung Galaxy S9?
  Samsung Galaxy S9 je vybaven 4GB LPDDR4 RAM.
 • Jakou baterii má Samsung Galaxy S9?
  Samsung Galaxy S9 je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh.