Recenze Samsung Galaxy Tab S2 8 palců - stojí to za to?

Samsung Galaxy Tab S2 8 palců je drahý tablet, ale stojí to za to? Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, zda je to tablet, který byste měli koupit.

V dnešní době je konkurence všude kolem nás, včetně tohoto prostoru, kde lze 8palcové tablety získat za méně než 300 dolarů. Proto se zdá, že 400 dolarů, které Samsung účtuje za 8palcový Galaxy Tab S2, je příliš vysoká cena. Nicméně, jsme si jisti, že někteří lidé neváhají zaplatit navíc, pokud se ukáže, že tablet od Samsungu je silným hráčem.

Design a konstrukce

Samsung Galaxy Tab S2 8 palců je velmi lehký a tenký tablet. Má hmotnost pouhých 265 gramů a tloušťku pouhých 5,6 mm. Jeho konstrukce je vyrobena z kovu a skla, což mu dodává luxusní vzhled. Na zadní straně tabletu je 8MP fotoaparát a na přední straně je 2,1MP fotoaparát. Na horní straně je 3,5mm jack pro sluchátka.

Recenze Samsung Galaxy Tab S2 8 palců je skvělá volba pro ty, kteří hledají výkonný tablet s velkou obrazovkou. Jeho 8' displej s rozlišením 2048 x 1536 je ideální pro sledování filmů, prohlížení webu a hraní her. Kromě toho je vybaven 3 GB RAM a 32 GB úložištěm, což je dostatečné pro ukládání fotografií, videí a dalších souborů. Pokud hledáte tablet, který vám poskytne výkon a kvalitu, Samsung Galaxy Tab S2 8 palců je skvělou volbou. Nejlepší bezdrátová sluchátka A Reklama Lebron James AT&T jsou také skvělé volby pro ty, kteří hledají kvalitní zařízení.

Displej

Samsung Galaxy Tab S2 8 palců má 8palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Obrazovka je velmi jasná a barvy jsou živé. Kontrast je také velmi dobrý. Obrazovka je také odolná proti poškrábání, což je velkou výhodou.Výkon

Samsung Galaxy Tab S2 8 palců je vybaven procesorem Exynos 5433 octa-core, který je taktován na 1,9 GHz. Je vybaven 3 GB RAM a 32 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 128 GB. Tablet je také vybaven operačním systémem Android 5.0 Lollipop.

Baterie

Samsung Galaxy Tab S2 8 palců má baterii o kapacitě 4000 mAh. Baterie vydrží až 10 hodin při běžném používání. To je velmi dobrý výsledek, který vám umožní používat tablet po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Samsung Galaxy Tab S2 8 palců je velmi dobrý tablet. Jeho design a konstrukce jsou velmi dobré a displej je jasný a živý. Výkon je také velmi dobrý a baterie vydrží až 10 hodin. Pokud hledáte tablet s vysokým výkonem a dlouhou výdrží baterie, pak je Samsung Galaxy Tab S2 8 palců dobrou volbou.

FAQ

  • Jaký je rozměr Samsung Galaxy Tab S2 8 palců? Samsung Galaxy Tab S2 8 palců má rozměry 198,6 x 134,8 x 5,6 mm.
  • Jaký je procesor Samsung Galaxy Tab S2 8 palců? Samsung Galaxy Tab S2 8 palců je vybaven procesorem Exynos 5433 octa-core, který je taktován na 1,9 GHz.
  • Jakou kapacitu baterie má Samsung Galaxy Tab S2 8 palců? Samsung Galaxy Tab S2 8 palců má baterii o kapacitě 4000 mAh.
  • Jak dlouho vydrží baterie Samsung Galaxy Tab S2 8 palců? Baterie Samsung Galaxy Tab S2 8 palců vydrží až 10 hodin při běžném používání.

Zdroje: Samsung , CNET , GSM aréna .