Samsung Galaxy Z Fold 2 - Nejnovější specifikace a funkce

Samsung Galaxy Z Fold 2 je nejnovější skládací telefon od společnosti Samsung. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce Samsung Galaxy Z Fold 2.

Displej

Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven 7,6palcovým dynamickým AMOLED displejem. Tento displej je schopen zobrazit až 16 milionů barev a nabízí vynikající kontrast a jas. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass Victus, které je odolné proti poškrábání a prachu.

Fotoaparát

Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Tento fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií Dual Pixel pro lepší ostření. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR pro lepší kontrast a barevnou hloubku.

Procesor

Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 865+ SM8250-AB (7 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry a je schopen poskytnout vynikající výkon. Procesor je také vybaven technologií 5G pro rychlé připojení k internetu.

Samsung Galaxy Z Fold 2 je nejnovějším modelem skládacího telefonu od společnosti Samsung. Tento telefon je vybaven 7,6palcovým displejem s rozlišením 1768 x 2208 pixelů a 120Hz obnovovací frekvencí. Kromě toho má také 12GB RAM a 256GB úložiště. Telefon je také vybaven 4500mAh baterií, která poskytuje až 25 hodin hovoru. Kromě toho je telefon vybaven také duálním fotoaparátem s rozlišením 12MP + 12MP a 10MP předním fotoaparátem. Samsung Galaxy Z Fold 2 je také vybaven nejnovějšími funkcemi, jako je například 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 a NFC. Pokud hledáte nejnovější skládací telefon, Samsung Galaxy Z Fold 2 je skvělou volbou. Sony Xperia Z5 Premium Datum vydání USA A Nejlepší držák mobilního telefonu na motocykl jsou také skvělé produkty, které stojí za vyzkoušení.

RAM

Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven 12GB RAM. Tato paměť je dostatečně velká pro všechny vaše potřeby a umožňuje vám spouštět aplikace a hry bez zpoždění.

Baterie

Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven baterií o kapacitě 4500 mAh. Tato baterie je dostatečně velká pro všechny vaše potřeby a umožňuje vám telefon používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Samsung Galaxy Z Fold 2 je nejnovější skládací telefon od společnosti Samsung. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu. Podívejte se na nejnovější specifikace a funkce Samsung Galaxy Z Fold 2, včetně displeje 7,6 palce Dynamic AMOLED, 12MP fotoaparátu s OIS a PDAF, procesoru Qualcomm Snapdragon 865+ SM8250-AB a 12GB RAM.

FAQ

  • Jaký je displej Samsung Galaxy Z Fold 2? Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven 7,6palcovým dynamickým AMOLED displejem.
  • Jaký fotoaparát má Samsung Galaxy Z Fold 2? Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF).
  • Jaký procesor má Samsung Galaxy Z Fold 2? Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 865+ SM8250-AB (7 nm).
  • Jakou RAM má Samsung Galaxy Z Fold 2? Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven 12GB RAM.
  • Jaká je kapacita baterie Samsung Galaxy Z Fold 2? Samsung Galaxy Z Fold 2 je vybaven baterií o kapacitě 4500 mAh.

Více informací o Samsung Galaxy Z Fold 2 naleznete na oficiálních stránkách společnosti Samsung A The Verge .