Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition - Představení a cena

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je nový model, který bude v prosinci v USA. Tento nový model je vybavený nejnovějšími technologiemi a nabízí výjimečný design. Cena bude o něco vyšší než u běžného Note 10+. Přečtěte si více o tomto novém modelu.

Design

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je vybavený výjimečným designem. Jeho zadní strana je vyrobena z kovu a skla a je zdobena motivy Star Wars. Na zadní straně je také logo Star Wars a nápis „Galaxy“. Na přední straně je 5,8palcový displej s rozlišením 1440 x 2960 pixelů. Na boku je tlačítko pro ovládání hlasitosti a tlačítko pro vypnutí/zapnutí.

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je nová edice chytrého telefonu, která je vybavena nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Je vybavena 6,8' displejem s rozlišením 1440 x 3040 pixelů, 8 GB RAM a 256 GB úložištěm. Kromě toho je vybavena také duálním fotoaparátem s rozlišením 12 MP + 16 MP a baterií s kapacitou 4300 mAh. Kromě toho je vybavena také speciálními funkcemi, jako je například podpora pro technologii S Pen a technologie Samsung DeX. Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je k dispozici za cenu 24 990 Kč. vr běžecký pás A má samsung apple .

Výkon

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je vybavený nejnovějšími technologiemi. Je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 855 a 8 GB RAM. Má také 128 GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty. Má také 4500 mAh baterii, která poskytuje až 10 hodin výdrže na jedno nabití.

Funkce

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je vybaven řadou funkcí. Má vestavěný fotoaparát s rozlišením 12 MP a 8 MP. Má také funkci pro rozpoznávání obličeje a čtečku otisků prstů. Má také podporu pro bezdrátové nabíjení a Bluetooth 5.0.

Cena

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition bude v prosinci v USA. Cena bude o něco vyšší než u běžného Note 10+. Přesná cena zatím není známa, ale odhaduje se, že bude stát kolem 1000 dolarů.Závěr

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je nový model, který bude v prosinci v USA. Je vybavený nejnovějšími technologiemi a nabízí výjimečný design. Cena bude o něco vyšší než u běžného Note 10+. Pokud hledáte nový telefon s výjimečným designem, může být Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition tou správnou volbou.

Zdroje:

FAQ

  • Kdy bude Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition vydán?
    Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition bude v prosinci v USA.
  • Kolik bude stát Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition?
    Cena bude o něco vyšší než u běžného Note 10+. Odhaduje se, že bude stát kolem 1000 dolarů.
  • Jaké funkce má Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition?
    Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Edition je vybaven řadou funkcí, včetně vestavěného fotoaparátu s rozlišením 12 MP a 8 MP, funkce pro rozpoznávání obličeje, čtečky otisků prstů, podpory pro bezdrátové nabíjení a Bluetooth 5.0.