Samsung Monte Slider - Specifikace a Funkce

Samsung Monte Slider je mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který byl uveden na trh v roce 2010. Tento telefon je vybaven 2,0 palcovým TFT displejem, 1,3 MP fotoaparátem a 800 mAh baterií. Níže se podíváme na specifikace a funkce Samsung Monte Slideru.

Displej

Samsung Monte Slider je vybaven 2,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 240 x 320 pixelů. TFT displej je schopen zobrazit 16 milionů barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Displej je také odolný proti poškrábání a je vybaven technologií ochrany proti slunečnímu záření.

Fotoaparát

Samsung Monte Slider je vybaven 1,3 MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením 1280 x 960 pixelů a umožňuje také pořizovat videa s rozlišením 176 x 144 pixelů. Fotoaparát je také vybaven funkcemi jako je zoom, geotagging a panorama.

Samsung Monte Slider je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který nabízí špičkové funkce a specifikace. Je vybaven 3,2' dotykovou obrazovkou, 3,2MP fotoaparátem, FM rádiem, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Monte Slider je také vybaven procesorem 800 MHz a 256 MB RAM. Jeho baterie má kapacitu 1000 mAh a nabízí až 8 hodin hovoru. Pokud hledáte mobilní telefon s výkonnými funkcemi a specifikacemi, Samsung Monte Slider je skvělou volbou. Pro více informací o specifikacích a funkcích mobilních telefonů si můžete prohlédnout moto g 4g lte specifikace A galaxy s8 active specifikace .

Baterie

Samsung Monte Slider je vybaven 800 mAh baterií, která je schopna poskytnout až 5 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také schopna poskytnout až 5 hodin hraní her a až 5 hodin přehrávání videa.

Další funkce

Samsung Monte Slider je vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, FM rádia, GPS, 3,5mm jacku pro sluchátka a podporou pro microSD karty až do velikosti 16 GB. Telefon je také vybaven operačním systémem Samsung TouchWiz a nabízí řadu aplikací, jako je e-mail, webový prohlížeč, hry a další.

Závěr

Samsung Monte Slider je mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který je vybaven 2,0 palcovým TFT displejem, 1,3 MP fotoaparátem a 800 mAh baterií. Telefon je také vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, FM rádia, GPS a podporou pro microSD karty. Pokud hledáte mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který nabízí širokou škálu funkcí, může být Samsung Monte Slider tou správnou volbou.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jak velký je displej Samsung Monte Slideru?
    A: Samsung Monte Slider je vybaven 2,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 240 x 320 pixelů.
  • Q: Jaký fotoaparát má Samsung Monte Slider?
    A: Samsung Monte Slider je vybaven 1,3 MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
  • Q: Jakou baterii má Samsung Monte Slider?
    A: Samsung Monte Slider je vybaven 800 mAh baterií, která je schopna poskytnout až 5 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu.