Samsung Stratosphere: Specifikace a Recenze

Samsung Stratosphere je chytrý telefon s dotykovou obrazovkou, který byl uveden na trh v roce 2011. Tento telefon je vybaven 4,0 palcovým Super AMOLED displejem, 5MP autofokusní kamerou, 0,5 GB RAM a baterií 1800 mAh. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jaké jsou jeho další specifikace.

Displej

Samsung Stratosphere má 4,0 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Jeho kontrast je také velmi dobrý a obrazovka je schopna zobrazit až 16 milionů barev.

Samsung Stratosphere je moderní telefon s 5-palcovým displejem a 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem. Má 8GB interní paměti a 1GB RAM. Telefon má také 5MP fotoaparát a 1,3MP přední kameru. Samsung Stratosphere je vybaven také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC. Má Samsung MagSafe? Telefon má také microSD slot pro rozšíření paměti až na 32GB. Samsung Tab A 8 je také kompatibilní s Google Play a může být použit pro stahování aplikací. Samsung Stratosphere je vybavený operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Recenze Samsung Stratosphere jsou pozitivní a uživatelé oceňují jeho výkon, funkce a cenu.

Fotoaparát

Samsung Stratosphere má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů. Kamera je také schopna pořizovat videa s rozlišením až 720p. Kamera má také několik dalších funkcí, jako je geotagging, detekce obličeje a detekce úsměvu.

RAM

Samsung Stratosphere má 0,5 GB RAM. To je dostatečné pro běžné použití, ale není to dostatečné pro náročné aplikace a hry. Telefon má také 8 GB vnitřní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32 GB.

Baterie

Samsung Stratosphere má baterii o kapacitě 1800 mAh. Baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také schopna rychle se nabít a je schopna se nabít až z 80% během jedné hodiny.

Další funkce

Samsung Stratosphere má také několik dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Telefon má také podporu pro 3G a 4G sítě. Telefon má také několik senzorů, jako je akcelerometr, gyroskop a senzor blízkosti.

Závěr

Samsung Stratosphere je vybaven 4,0 palcovým Super AMOLED displejem, 5MP autofokusní kamerou, 0,5 GB RAM a baterií 1800 mAh. Jeho displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů a videa s rozlišením až 720p. Baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu. Telefon má také několik dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio.

Zdroje

1. GSM Arena: Samsung Stratosphere I405
2. Phone Arena: Samsung Stratosphere
3. CNET: Samsung Stratosphere (Verizon Wireless)

FAQ

 • Jaký je displej Samsung Stratosphere?
  Samsung Stratosphere má 4,0 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 480 x 800 pixelů.
 • Jaká je kamera Samsung Stratosphere?
  Samsung Stratosphere má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů a videa s rozlišením až 720p.
 • Jaká je RAM Samsung Stratosphere?
  Samsung Stratosphere má 0,5 GB RAM.
 • Jaká je baterie Samsung Stratosphere?
  Samsung Stratosphere má baterii o kapacitě 1800 mAh. Baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu.
 • Jaké další funkce má Samsung Stratosphere?
  Samsung Stratosphere má také několik dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio.