Samsung Wave S8500 Recenze - První Bada Telefon od Samsungu

Samsung Wave S8500 je konečně tady. Několik měsíců jsme recenzovali prototypovou jednotku, která nám zanechala vysoké očekávání pro finální produkt. Nyní, když je tady, jsme připraveni vidět, co Samsungova nejnovější a nejlepší výtvor nabízí.

Vzhled a Design

Samsung Wave S8500 je elegantní a stylový telefon. Jeho kovový rám je zdobený lesklým černým plastem, který je velmi odolný vůči poškrábání. Telefon je velmi lehký a měří pouhých 11,9 mm na tloušťku. Jeho 3,3 palcový AMOLED displej je jasný a ostrý a nabízí široké pozorovací úhly.

Samsung Wave S8500 Recenze - První Bada Telefon od Samsungu - je prvním telefonem, který byl vybaven operačním systémem Bada od společnosti Samsung. Tento telefon byl uveden na trh v roce 2010 a byl prvním telefonem, který byl vybaven operačním systémem Bada. Tento telefon má 5,3 palcový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů a je vybaven 1 GHz procesorem. Má také 8 GB interní paměti a 512 MB RAM. Tento telefon má také 8MP fotoaparát a podporuje Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Proč Sprint skončil? Přeložení Z .

Funkce a Výkon

Samsung Wave S8500 je vybaven procesorem 1GHz a 512MB RAM. To znamená, že telefon je schopen spustit náročné aplikace a hry bez sebemenších problémů. Telefon je také vybaven 5MP fotoaparátem s autofokusem a LED bleskem. K dispozici je také Wi-Fi, Bluetooth a GPS.

Špatný OS

Samsung Wave S8500 je prvním telefonem, který je vybaven operačním systémem Bada. Bada je nový operační systém od Samsungu, který je založen na Linuxu. Je to velmi intuitivní a snadno se ovládá. Nabízí také širokou škálu aplikací a her, které jsou k dispozici ve službě Samsung Apps.

Výhody a Nevýhody

Samsung Wave S8500 má mnoho výhod. Jeho elegantní design a lehká konstrukce jsou velmi příjemné. Displej je jasný a ostrý a nabízí široké pozorovací úhly. Výkonný procesor a operační systém Bada jsou také velkou výhodou. Nevýhodou je, že telefon nemá slot pro paměťovou kartu.Závěr

Samsung Wave S8500 je velmi dobře navržený telefon s mnoha funkcemi. Jeho elegantní design a lehká konstrukce jsou velmi příjemné. Výkonný procesor a operační systém Bada jsou také velkou výhodou. Pokud hledáte telefon s dobrým výkonem a funkcemi, Samsung Wave S8500 je skvělou volbou.

FAQ

 • Jaký je rozměr Samsung Wave S8500?
  Samsung Wave S8500 má rozměry 112 x 56,9 x 11,9 mm.
 • Jaký je procesor Samsung Wave S8500?
  Samsung Wave S8500 je vybaven procesorem 1GHz.
 • Jaký operační systém má Samsung Wave S8500?
  Samsung Wave S8500 je vybaven operačním systémem Bada.
 • Má Samsung Wave S8500 slot pro paměťovou kartu?
  Ne, Samsung Wave S8500 nemá slot pro paměťovou kartu.

Zdroje: Samsung , GSM aréna , TechRadar .