Samsung Z1 - Specifikace a Recenze

Samsung Z1 je chytrý telefon, který se vyznačuje svými výkonnými specifikacemi. Je vybaven 4,0 palcovým TFT displejem, 3,1 MP fotoaparátem, 0,75 GB RAM a baterií o kapacitě 1500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s nízkou cenou. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích tohoto telefonu.

Displej

Samsung Z1 je vybaven 4,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je jasný a ostrý, což umožňuje pohodlné prohlížení webových stránek a sledování videí. Díky svému malému rozměru je telefon snadno přenosný a pohodlně se vejde do kapsy. undefined

Fotoaparát

Samsung Z1 je vybaven 3,1 MP fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. K dispozici je také řada funkcí, jako je automatické ostření, detekce obličeje a další. Fotoaparát je ideální pro ty, kteří chtějí pořizovat kvalitní fotografie a videa.

RAM

Samsung Z1 je vybaven 0,75 GB RAM. To umožňuje telefonu spouštět aplikace rychle a bez zpoždění. Díky vysokému výkonu RAM je telefon schopen spouštět náročné aplikace bez problémů.

Baterie

Samsung Z1 je vybaven baterií o kapacitě 1500 mAh. Baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. To znamená, že telefon můžete používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Samsung Z1 je výkonný chytrý telefon s nízkou cenou. Je vybaven 4,0 palcovým TFT displejem, 3,1 MP fotoaparátem, 0,75 GB RAM a baterií o kapacitě 1500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s nízkou cenou.Více informací o Samsung Z1 naleznete na oficiálních stránkách Samsungu A GSM aréna .

FAQ

 • Jaký je displej Samsung Z1?
  Samsung Z1 je vybaven 4,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Samsung Z1?
  Samsung Z1 je vybaven 3,1 MP fotoaparátem s LED bleskem.
 • Kolik RAM má Samsung Z1?
  Samsung Z1 je vybaven 0,75 GB RAM.
 • Jaká je kapacita baterie Samsung Z1?
  Samsung Z1 je vybaven baterií o kapacitě 1500 mAh.