Ušetřete 350 dolarů při pronájmu Apple iPhone 8 nebo Apple iPhone 8 Plus u Sprintu

. Při nákupu iPhone 8 nebo iPhone 8 Plus musíte využít Sprint Flex 18-měsíční pronájem a aktivovat novou linku.

Chcete ušetřit nějaké peníze při pronájmu Apple iPhone 8 nebo Apple iPhone 8 Plus? Vyměňte zaplacený a v dobrém stavu telefon a Sprint vám odečte 350 dolarů z ceny pronájmu jednoho z nejnovějších modelů od Apple. Nákup iPhone 8 nebo iPhone 8 Plus musí být proveden s 18-měsíčním pronájmem Sprint Flex a musíte aktivovat novou linku.

Jak můžete ušetřit 350 dolarů?

Když si pronajmete Apple iPhone 8 nebo Apple iPhone 8 Plus u Sprintu, můžete ušetřit 350 dolarů při výměně zaplaceného a v dobrém stavu telefonu. Nákup musí být proveden s 18-měsíčním pronájmem Sprint Flex a musíte aktivovat novou linku. Po splnění těchto podmínek vám Sprint odečte 350 dolarů z ceny pronájmu.

Ušetřete 350 dolarů při pronájmu Apple iPhone 8 nebo Apple iPhone 8 Plus u Sprintu! Specifikace Kyocera c6725 A TCL Flip Go jsou k dispozici pro váš nový telefon.

Jaké telefony můžete vyměnit?

Vyměnit můžete telefony od Apple, Samsung, LG, Motorola, HTC, Kyocera a ZTE. Telefon musí být zaplacený a v dobrém stavu. Více informací o tom, jaké telefony můžete vyměnit, najdete na stránce Program Sprint Trade-In .

Jaké jsou další podmínky?

Kromě výměny zaplaceného a v dobrém stavu telefonu musíte splnit následující podmínky:

 • Nákup musí být proveden s 18-měsíčním pronájmem Sprint Flex.
 • Musíte aktivovat novou linku.
 • Výměna musí být provedena do 30 dnů od nákupu.

FAQ

 • Q: Jak můžu ušetřit 350 dolarů při pronájmu Apple iPhone 8 nebo Apple iPhone 8 Plus?
  A: Vyměňte zaplacený a v dobrém stavu telefon a Sprint vám odečte 350 dolarů z ceny pronájmu jednoho z nejnovějších modelů od Apple. Nákup musí být proveden s 18-měsíčním pronájmem Sprint Flex a musíte aktivovat novou linku.
 • Q: Jaké telefony můžete vyměnit?
  A: Vyměnit můžete telefony od Apple, Samsung, LG, Motorola, HTC, Kyocera a ZTE. Telefon musí být zaplacený a v dobrém stavu. Více informací o tom, jaké telefony můžete vyměnit, najdete na stránce Sprint Trade-In Program.
 • Q: Jaké jsou další podmínky?
  A: Kromě výměny zaplaceného a v dobrém stavu telefonu musíte splnit následující podmínky: nákup musí být proveden s 18-měsíčním pronájmem Sprint Flex, musíte aktivovat novou linku a výměna musí být provedena do 30 dnů od nákupu.

Ušetřit 350 dolarů při pronájmu Apple iPhone 8 nebo Apple iPhone 8 Plus u Sprintu je skvělá příležitost. Vyměňte zaplacený a v dobrém stavu telefon a splňte další podmínky, abyste mohli ušetřit. Pro více informací o Sprint Trade-In Programu navštivte tuto stránku .