Ušetřete až 120 dolarů na sluchátkách Beats By Dre na Best Buy

Pokud hledáte výhodnou nabídku na sluchátka Beats By Dre, máme pro vás dobrou zprávu. Best Buy má nyní na obou modelech sluchátek Beats By Dre Solo Pro More Matte a na bezdrátových sluchátkách Beats By Dre Powerbeats Pro velkou slevu. Ušetříte až 120 dolarů. V tomto článku se dozvíte více o této výhodné nabídce.

Beats By Dre Solo Pro Více matné

Beats By Dre Solo Pro More Matte jsou nad ušními sluchátky, která jsou vybavena technologií aktivního potlačení hluku. Sluchátka jsou vybavena mikrofonem, který vám umožní přijímat hovory a přepínat mezi hudbou a hovory. Sluchátka jsou také vybavena tlačítky pro ovládání hudby a hlasitosti. Sluchátka jsou kompatibilní se všemi zařízeními Apple a Android.

Beats By Dre Powerbeats Pro

Beats By Dre Powerbeats Pro jsou bezdrátová sluchátka, která jsou vybavena technologií aktivního potlačení hluku. Sluchátka jsou vybavena mikrofonem, který vám umožní přijímat hovory a přepínat mezi hudbou a hovory. Sluchátka jsou také vybavena tlačítky pro ovládání hudby a hlasitosti. Sluchátka jsou kompatibilní se všemi zařízeními Apple a Android. undefined

Sleva na sluchátka Beats By Dre

Best Buy má nyní na obou modelech sluchátek Beats By Dre velkou slevu. Ušetříte až 120 dolarů. Sluchátka Beats By Dre Solo Pro More Matte jsou nyní k dostání za 199,99 dolarů, což je sleva 50 dolarů. Sluchátka Beats By Dre Powerbeats Pro jsou nyní k dostání za 199,99 dolarů, což je sleva 70 dolarů. Nabídka platí do vyprodání zásob.

FAQ

  • Jaké sluchátka Beats By Dre jsou k dostání se slevou? Sleva se vztahuje na sluchátka Beats By Dre Solo Pro More Matte a na bezdrátová sluchátka Beats By Dre Powerbeats Pro.
  • Kolik mohu ušetřit? Ušetříte až 120 dolarů.
  • Kdy končí nabídka? Nabídka platí do vyprodání zásob.

Pokud hledáte výhodnou nabídku na sluchátka Beats By Dre, můžete ušetřit až 120 dolarů na obou modelech sluchátek Beats By Dre Solo Pro More Matte a na bezdrátových sluchátkách Beats By Dre Powerbeats Pro. Pro více informací o této výhodné nabídce navštivte Nejlepší nákup nebo Beats By Dre .

Tento článek vám pomohl pochopit, jak můžete ušetřit až 120 dolarů na sluchátkách Beats By Dre. Pokud máte další otázky, neváhejte se zeptat v komentářích. Děkujeme, že jste si přečetli tento článek.