Specifikace Sharp AQUOS Crystal – podrobný přehled

Sharp AQUOS Crystal je smartphone střední třídy, který nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,0palcový LCD displej, 8 MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Qualcomm Snapdragon 400 8926, 1,5 GB RAM a 2040 mAh baterii. V tomto článku se podrobně podíváme na specifikace a funkce Sharp AQUOS Crystal.

Zobrazit

Sharp AQUOS Crystal má 5,0palcový LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je jasný a jasný a nabízí dobré pozorovací úhly. Displej má také dobrou přesnost barev a kontrast.

Fotoaparát

Sharp AQUOS Crystal má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Má také funkce, jako je detekce obličeje, geo-tagging a panorama.

Sharp AQUOS Crystal je moderní mobilní telefon s velmi vysokým rozlišením obrazu. Je vybaven 5,5' HD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a technologií Harman Kardon Clari-Fi. Telefon je vybaven 8MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Má také 1,2GHz čtyřjádrový procesor, 1,5GB RAM a 8GB interní paměti. Kromě toho má také Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS a microUSB port. Sharp AQUOS Crystal je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní mobilní telefon s vysokým rozlišením obrazu. Samsung S8 Colors Verizon A LG Env jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají kvalitní mobilní telefony.

Procesor

Sharp AQUOS Crystal je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 400 8926. Procesor je taktovaný na 1,2 GHz a je spárován s 1,5 GB RAM. Procesor je schopen bez problémů zvládnout většinu úkolů.

baterie

Sharp AQUOS Crystal má baterii 2040 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 10 dní v pohotovostním režimu.

Závěr

Sharp AQUOS Crystal je smartphone střední třídy, který nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,0palcový LCD displej, 8 MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Qualcomm Snapdragon 400 8926, 1,5 GB RAM a 2040 mAh baterii. Pokud hledáte smartphone střední třídy s dobrými specifikacemi a funkcemi, pak Sharp AQUOS Crystal stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Sharp AQUOS Crystal?
  Odpověď: Sharp AQUOS Crystal má 5,0palcový LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Sharp AQUOS Crystal?
  Odpověď: Sharp AQUOS Crystal je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 400 8926.
 • Otázka: Kolik RAM má Sharp AQUOS Crystal?
  Odpověď: Sharp AQUOS Crystal má 1,5 GB RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Sharp AQUOS Crystal?
  Odpověď: Sharp AQUOS Crystal má baterii 2040 mAh.

Pro více informací o Sharp AQUOS Crystal navštivte GSM aréna a CNET .