Verizon dává některým šťastným zákazníkům dárek ve formě $25 dárkové karty

Verizon je jedním z největších poskytovatelů telekomunikačních služeb v USA a nyní se rozhodl odměnit některé ze svých šťastných zákazníků. Někteří šťastní zákazníci obdrží dárek ve formě $25 dárkové karty, kterou mohou použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu. Dárková karta je k dispozici prostřednictvím aplikace My Verizon.

Jak získat dárkovou kartu Verizon?

Dárkovou kartu Verizon mohou získat pouze někteří šťastní zákazníci. Pokud jste jedním z nich, dárkovou kartu najdete ve své aplikaci My Verizon. Pokud jste jedním z vyvolených, dárkovou kartu obdržíte automaticky. Dárkovou kartu můžete použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu.

Verizon dává některým šťastným zákazníkům dárek ve formě $25 dárkové karty. S touto dárkovou kartou mohou zákazníci nakupovat produkty, jako je například Záložka 9,7 palce nebo stahování hudby z youtube . Dárková karta je skvělým způsobem, jak ušetřit peníze a získat produkty, které chcete. Takže pokud jste jedním z šťastných zákazníků, kteří obdrželi dárkovou kartu od Verizonu, můžete ji využít k nákupu produktů, které chcete.

Jak mohu použít dárkovou kartu Verizon?

Dárkovou kartu Verizon můžete použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu. Dárkovou kartu můžete použít na webu Verizon nebo v obchodě Verizon. Dárkovou kartu můžete také použít na nákup zařízení a příslušenství v obchodě Verizon. Dárkovou kartu můžete také použít na úhradu měsíčního účtu prostřednictvím aplikace My Verizon.

Jak dlouho mohu použít dárkovou kartu Verizon?

Dárkovou kartu Verizon můžete použít po dobu jednoho roku od data vydání. Po uplynutí tohoto období bude dárková karta automaticky zrušena. Dárkovou kartu můžete použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu.Je dárková karta Verizon náhradou za služby?

Ne. Dárková karta Verizon není náhradou za služby. Dárkovou kartu můžete použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu. Dárkovou kartu nelze použít na nákup jiných produktů nebo služeb.

Závěr

Verizon se rozhodl odměnit některé ze svých šťastných zákazníků dárkem ve formě $25 dárkové karty. Dárkovou kartu mohou použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu. Dárkovou kartu mohou získat pouze někteří šťastní zákazníci a je k dispozici prostřednictvím aplikace My Verizon. Dárkovou kartu můžete použít po dobu jednoho roku od data vydání.

Zdroje: Verizon - Otázky a odpovědi týkající se dárkových karet , Verizon - Podmínky a podmínky dárkových karet

FAQ

 • Q: Jak získat dárkovou kartu Verizon?
  A: Dárkovou kartu Verizon mohou získat pouze někteří šťastní zákazníci. Pokud jste jedním z nich, dárkovou kartu najdete ve své aplikaci My Verizon.
 • Q: Jak mohu použít dárkovou kartu Verizon?
  A: Dárkovou kartu Verizon můžete použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu. Dárkovou kartu můžete použít na webu Verizon nebo v obchodě Verizon.
 • Q: Jak dlouho mohu použít dárkovou kartu Verizon?
  A: Dárkovou kartu Verizon můžete použít po dobu jednoho roku od data vydání. Po uplynutí tohoto období bude dárková karta automaticky zrušena.
 • Q: Je dárková karta Verizon náhradou za služby?
  A: Ne. Dárková karta Verizon není náhradou za služby. Dárkovou kartu můžete použít na nákup zařízení a příslušenství nebo na úhradu měsíčního účtu.