Sony Ericsson C510 Recenze - Cyber-shot řada Sony Ericsson

Sony Ericsson Cyber-shot řada nabízí modely, které konkurují nejlepším fotoaparátům od jiných výrobců (i když C905 nás při našich posledních testech nezaujal). Také nabízí jednodušší modely pro ty, kteří mají omezený rozpočet, ale stále chtějí kvalitní snímky. 3,2 megapixelový Sony Ericsson C510 je určen pro tyto zákazníky.

Design a funkce

Sony Ericsson C510 je malý a lehký fotoaparát, který se vejde do dlaně. Má klasický design, který je vyroben z kovu a plastu. Na zadní straně je 2,2palcový displej, který je dostatečně velký pro prohlížení fotografií. Na přední straně je objektiv a blesk. Na horní straně je tlačítko pro spuštění fotoaparátu a tlačítko pro zapnutí a vypnutí.

Sony Ericsson C510 Recenze - Cyber-shot řada Sony Ericsson je skvělým přírůstkem do řady mobilních telefonů. Jeho 3,2 megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a dalšími funkcemi je skvělým nástrojem pro fotografování. Kromě toho má také širokou škálu dalších funkcí, jako je Bluetooth, Wi-Fi, GPS a mnoho dalšího. Pokud hledáte mobilní telefon s vysokou kvalitou fotografování, pak je Sony Ericsson C510 Recenze - Cyber-shot řada Sony Ericsson tou správnou volbou. Android Launchers 2014 A Rog Phone 5 Ultimate jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonný mobilní telefon.

Kvalita fotografií

Sony Ericsson C510 má 3,2 megapixelový fotoaparát, který je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 2048 x 1536 pixelů. Fotografie jsou ostré a mají dobrou kvalitu. Fotoaparát má také několik režimů, které vám umožní pořizovat fotografie v různých situacích. Fotoaparát má také funkci automatického ostření, která vám umožní pořizovat ostré fotografie.

Výdrž baterie

Sony Ericsson C510 má výdrž baterie až 300 hodin v pohotovostním režimu a až 3 hodiny v režimu fotoaparátu. To je dostatečně dlouhá doba pro pořizování fotografií. Baterie se také rychle nabíjí, což je velkou výhodou.

Cena a závěr

Sony Ericsson C510 je cenově dostupný fotoaparát, který je určen pro ty, kteří hledají kvalitní fotografie za rozumnou cenu. Fotoaparát má dobrou kvalitu fotografií a jeho výdrž baterie je dostatečně dlouhá. Pokud hledáte cenově dostupný fotoaparát, který vám poskytne kvalitní fotografie, pak je Sony Ericsson C510 dobrou volbou.FAQ

  • Jaká je kvalita fotografií pořízených Sony Ericsson C510?
    Sony Ericsson C510 má 3,2 megapixelový fotoaparát, který je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 2048 x 1536 pixelů. Fotografie jsou ostré a mají dobrou kvalitu.
  • Jak dlouho vydrží baterie Sony Ericsson C510?
    Sony Ericsson C510 má výdrž baterie až 300 hodin v pohotovostním režimu a až 3 hodiny v režimu fotoaparátu.
  • Je Sony Ericsson C510 cenově dostupný?
    Ano, Sony Ericsson C510 je cenově dostupný fotoaparát.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET