Recenze Sony Ericsson C905 – telefon s 8megapixelovým fotoaparátem

V červnu Sony Ericsson zvedl laťku pro telefony s fotoaparátem a oznámil první 8megapixelový telefon určený pro evropský trh – C905. O několik měsíců později byl komerčně dostupný a jeho konkurenti už byli nějakou dobu k dispozici; Samsung vydal INNOV8 a Pixon a LG se připojilo ke straně se svým Renoirem. Model Cyber-shot nebyl první, kdo se dostal na trh, ale stále může být zatím nejlepší. Ačkoli se o něm mluví jako o „skutečném rivalovi v oblasti fotoaparátů“, C905 to ještě musí prokázat. Klíčovými vlastnostmi v tomto ohledu jsou design podobný fotoaparátu, xenonový blesk, rozpoznávání obličeje a označování snímků díky vestavěné GPS.

Design

Sony Ericsson C905 je vysouvací telefon s 2,4palcovým displejem a rozlišením 240 x 320 pixelů. Má lesklý černý povrch a chromové lemování. Telefon je poměrně tenký a lehký, měří pouhých 14,5 mm a váží pouhých 118 g. Design je docela atraktivní a telefon se v ruce cítí pohodlně.

Sony Ericsson C905 je 8megapixelový fotoaparátový telefon, který nabízí vynikající fotografické schopnosti. Má velkou obrazovku, která umožňuje uživatelům prohlížet fotografie a videa ve vysokém rozlišení. Kromě toho má také širokou škálu funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS a mnoha dalších. Pokud hledáte kvalitní fotoaparátový telefon, Sony Ericsson C905 je skvělou volbou. Nejlepší nabídka Samsung S7 A iPhone 6 vs Galaxy Edge jsou také skvělé možnosti.

Funkce

C905 je první ne-smartphone výrobce s integrovanou podporou WiFi, kterou lze využít pro přístup k internetu a přenos souborů. Má také vestavěný přijímač GPS, který lze použít pro navigaci a služby založené na poloze. Telefon má také 3,5mm audio jack, díky kterému jej můžete připojit k jakýmkoli standardním sluchátkům.

Fotoaparát

C905 je vybavena 8megapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením a xenonovým bleskem. Má také rozpoznávání obličeje a označování obrázků díky vestavěné GPS. Kamera dokáže nahrávat video v rozlišení VGA rychlostí 30 snímků za sekundu. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je redukce červených očí, stabilizace obrazu a samospoušť.

Výkon

C905 je poháněn 312MHz procesorem a má 128 MB RAM. Běží na operačním systému Symbian OS 9.3. Telefon má dobrou výdrž baterie a vydrží až 9 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu.Závěr

Sony Ericsson C905 je skvělý telefon pro ty, kteří chtějí špičkový telefon s fotoaparátem. Má skvělý design, výkonný fotoaparát a dobrou výdrž baterie. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí telefon se skvělým fotoaparátem a dobrou sadou funkcí.

FAQ

 • Otázka: Jaké je rozlišení Sony Ericssonu C905?
  Odpověď: Sony Ericsson C905 má rozlišení 240 x 320 pixelů.
 • Otázka: Má Sony Ericsson C905 vestavěnou GPS?
  Odpověď: Ano, Sony Ericsson C905 má vestavěný GPS přijímač.
 • Otázka: Má Sony Ericsson C905 3,5mm audio jack?
  Odpověď: Ano, Sony Ericsson C905 má 3,5mm audio jack.
 • Otázka: Má Sony Ericsson C905 xenonový blesk?
  Odpověď: Ano, Sony Ericsson C905 má xenonový blesk.

Další informace o Sony Ericssonu C905 naleznete na adrese GSM aréna a Technický radar .