Sony Ericsson G502 Recenze - Vše, co potřebujete vědět

Sony Ericsson G502 byl nedávno oznámen a my se v této recenzi podíváme na to, co tento telefon nabízí. Není založen na Symbian UIQ a není vybaven dotykovým displejem. Spadá do nižší střední třídy a je zaměřen na internet, nabízí všechny základní funkce za dostupnou cenu.

Design a konstrukce

Sony Ericsson G502 má klasický design, který je založen na kovovém rámu a plastovém těle. Jeho rozměry jsou 99 x 47 x 14,9 mm a váží pouhých 91 gramů. Jeho konstrukce je velmi odolná a odolává nárazům a pádům. Jeho zadní strana je vyrobena z matného plastu, který je velmi příjemný na dotek.

Displej

Sony Ericsson G502 má 2,2palcový TFT displej s rozlišením 240 x 320 pixelů. Jeho jas je dostatečný pro čtení textu a prohlížení obrázků. Barvy jsou živé a jasné a obraz je ostrý. Displej je také odolný proti poškrábání a odolný proti prachu.

Sony Ericsson G502 Recenze je skvělým zdrojem informací o tomto mobilním telefonu. Můžete se dozvědět vše, co potřebujete vědět o jeho funkcích, výkonu a designu. Také se dozvíte, jaké jsou jeho nejlepší vlastnosti a jaké jsou jeho největší nedostatky. Také se dozvíte, jaké jsou nejlepší aplikace a hry, které můžete na tomto telefonu používat. Kromě toho se dozvíte, jaké jsou nejlepší nabídky a slevy, které můžete získat na tento telefon. Také se dozvíte, jaké jsou nejlepší alternativy k tomuto telefonu. Specifikace Galaxy Note 10.1 2014 A Verizon Note 4 Aktualizace 5.1 jsou dvě z nejlepších alternativ.

Funkce

Sony Ericsson G502 nabízí širokou škálu funkcí. Je vybaven 3,2megapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Telefon je také vybaven FM rádiem, které umožňuje poslouchat rádio bez nutnosti připojení k internetu. K dispozici je také Bluetooth, který umožňuje bezdrátové připojení k jiným zařízením.

Výkon

Sony Ericsson G502 je vybaven procesorem s frekvencí 200 MHz a operační pamětí 64 MB. To znamená, že telefon je schopen spouštět aplikace a hry s nízkou spotřebou energie. Telefon je také vybaven slotem pro paměťovou kartu microSD, který umožňuje rozšířit jeho úložný prostor až na 8 GB.Baterie

Sony Ericsson G502 je vybaven baterií s kapacitou 950 mAh. To znamená, že telefon může pracovat až 8 hodin v pohotovostním režimu a až 5 hodin v režimu hovoru. To je dostatečné pro běžné používání.

Závěr

Sony Ericsson G502 je cenově dostupný telefon s internetovými funkcemi. Jeho konstrukce je velmi odolná a jeho displej je jasný a ostrý. Nabízí širokou škálu funkcí, včetně fotoaparátu, FM rádia a Bluetooth. Jeho baterie je dostatečně výkonná pro běžné používání. Pokud hledáte cenově dostupný telefon s internetovými funkcemi, Sony Ericsson G502 je skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je rozměr Sony Ericsson G502? Sony Ericsson G502 má rozměry 99 x 47 x 14,9 mm.
  • Jaký je rozlišení displeje Sony Ericsson G502? Sony Ericsson G502 má 2,2palcový TFT displej s rozlišením 240 x 320 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Sony Ericsson G502? Sony Ericsson G502 je vybaven 3,2megapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
  • Jakou kapacitu má baterie Sony Ericsson G502? Sony Ericsson G502 je vybaven baterií s kapacitou 950 mAh.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , TechRadar .