Porovnání fotoaparátů Sony Xperia 1 III a Samsung Galaxy S21 Ultra

Sony Xperia 1 III a Samsung Galaxy S21 Ultra jsou dvě z nejnovějších a nejvýkonnějších smartphonů na trhu. Oba telefony mají špičkové fotoaparáty, které nabízejí širokou škálu funkcí a vlastností. Sony Xperia 1 III přichází s novým zoomovacím fotoaparátem, ale jak se vyrovná Samsung Galaxy S21 Ultra a jeho „Space Zoom“?

V tomto článku se podíváme na funkce a vlastnosti obou fotoaparátů a porovnáme je. Zjistíme, který z nich je pro vás nejlepší volbou. Takže pojďme se na to podívat.

Sony Xperia 1 III

Sony Xperia 1 III je vybavena 12MP hlavním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a 8MP teleobjektivem s 3násobným optickým zoomem. Kromě toho má také 16MP širokoúhlý fotoaparát a 0,3MP ToF senzor pro měření vzdálenosti. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 12000 x 8000 pixelů a natáčet videa ve 4K rozlišení.

Porovnání fotoaparátů Sony Xperia 1 III a Samsung Galaxy S21 Ultra je velmi zajímavé. Sony Xperia 1 III má trojitý fotoaparát s hlavním 12MP snímačem, 8MP teleobjektivem a 12MP širokoúhlým objektivem. Samsung Galaxy S21 Ultra má čtyři fotoaparáty s hlavním 108MP snímačem, 12MP teleobjektivem, 10MP periskopickým objektivem a 10MP širokoúhlým objektivem. Oba fotoaparáty mají vynikající funkce, jako je optická stabilizace obrazu, automatické ostření a vysoká citlivost ISO. Pokud hledáte nejlepší fotoaparát, můžete si prohlédnout specifikace alcatel one touch flash A Recenze Galaxy Tab S8 Ultra , abyste si mohli udělat lepší obrázek.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra je vybavena čtyřmi fotoaparáty. Hlavní fotoaparát má rozlišení 108MP a je vybaven optickou stabilizací obrazu. Kromě toho má také 12MP teleobjektiv s 10násobným optickým zoomem a 100násobným „Space Zoom“. Další dva fotoaparáty jsou širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 12MP a 0,3MP ToF senzor pro měření vzdálenosti. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 12000 x 8000 pixelů a natáčet videa ve 4K rozlišení.

Porovnání

Když porovnáme fotoaparáty Sony Xperia 1 III a Samsung Galaxy S21 Ultra, je zřejmé, že Samsung Galaxy S21 Ultra má výhodu v rozlišení fotoaparátu a v optickém zoomu. Má také výhodu v jeho „Space Zoom“, který umožňuje pořizovat fotografie s vyšším rozlišením a větším zoomem. Na druhou stranu Sony Xperia 1 III má výhodu v tom, že má více fotoaparátů, což umožňuje pořizovat fotografie s více úhly a více možnostmi.Závěr

Sony Xperia 1 III a Samsung Galaxy S21 Ultra jsou oba vybaveny špičkovými fotoaparáty, které nabízejí širokou škálu funkcí a vlastností. Sony Xperia 1 III má více fotoaparátů, ale Samsung Galaxy S21 Ultra má vyšší rozlišení fotoaparátu a větší optický zoom. V závěru je tedy na vás, který z nich je pro vás nejlepší volbou.

Zdroje: Blog Xperia , The Verge

FAQ

  • Jaké jsou rozdíly mezi fotoaparáty Sony Xperia 1 III a Samsung Galaxy S21 Ultra?
    Hlavní rozdíl mezi fotoaparáty Sony Xperia 1 III a Samsung Galaxy S21 Ultra je v rozlišení fotoaparátu a v optickém zoomu. Samsung Galaxy S21 Ultra má vyšší rozlišení fotoaparátu a větší optický zoom, zatímco Sony Xperia 1 III má více fotoaparátů.
  • Který z nich je pro mě nejlepší volbou?
    To záleží na vašich potřebách a preferencích. Pokud potřebujete vyšší rozlišení fotoaparátu a větší optický zoom, pak je Samsung Galaxy S21 Ultra pro vás nejlepší volbou. Pokud potřebujete více fotoaparátů, pak je Sony Xperia 1 III pro vás nejlepší volbou.