Sony Xperia 10 IV Recenze: Vítejte mistru výdrže baterie!

Sony Xperia 10 IV je příjemným pokrokem a příjemným zařízením k používání, ale cena se postupně vyvíjí z pohodlného rozpočtového segmentu, ve kterém tento telefon exceloval. Xperia 10 IV je vybavena 6,0palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2520 pixelů, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 665 a 4 GB RAM. Telefon je také vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh, která je schopna poskytnout až dva dny výdrže baterie.

Design a konstrukce

Sony Xperia 10 IV je elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a skleněnou záda. Telefon je dostupný ve třech barevných variantách - černé, modré a fialové. Telefon je velmi pohodlný na držení a má dobře umístěné tlačítko napájení a ovládací prvky.

Displej

Sony Xperia 10 IV je vybaven 6,0palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2520 pixelů. Displej je velmi jasný a má dobrou barevnou reprodukci. Má také dobrou odezvu na dotek a je schopen zobrazit až 16 milionů barev.

Sony Xperia 10 IV Recenze: Vítejte mistru výdrže baterie! Sony Xperia 10 IV je skvělý telefon s dlouhou výdrží baterie, který vám poskytne vše, co potřebujete. Jeho výkonný procesor a velká obrazovka vám umožní užívat si hraní her a sledování filmů. Pokud hledáte telefon s dlouhou výdrží baterie, Sony Xperia 10 IV je skvělou volbou. at&t gophone - z222 , galaxie s5 vs galaxy note 4 .

Výkon

Sony Xperia 10 IV je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 665 a 4 GB RAM. Telefon je schopen zvládnout většinu běžných úkolů bez problémů a je schopen zvládnout i náročnější úkoly, jako je hraní her.

Baterie

Sony Xperia 10 IV je vybavena baterií o kapacitě 3000 mAh, která je schopna poskytnout až dva dny výdrže baterie. Telefon je také vybaven technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.

Fotoaparát

Sony Xperia 10 IV je vybavena 12MP hlavním fotoaparátem a 8MP sekundárním fotoaparátem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s dobrou barevnou reprodukcí a detailními obrazy. Fotoaparát je také vybaven technologií automatického ostření a technologií HDR.

Závěr

Sony Xperia 10 IV je příjemným pokrokem a příjemným zařízením k používání, ale cena se postupně vyvíjí z pohodlného rozpočtového segmentu, ve kterém tento telefon exceloval. Xperia 10 IV je vybavena 6,0palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2520 pixelů, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 665 a 4 GB RAM. Telefon je také vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh, která je schopna poskytnout až dva dny výdrže baterie. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s dobrou barevnou reprodukcí a detailními obrazy. Pokud hledáte telefon s dobrou výdrží baterie a kvalitním fotoaparátem, pak je Sony Xperia 10 IV skvělou volbou.

FAQ

  • Jaká je kapacita baterie Sony Xperia 10 IV?
    Sony Xperia 10 IV je vybavena baterií o kapacitě 3000 mAh.
  • Jaký je displej Sony Xperia 10 IV?
    Sony Xperia 10 IV je vybaven 6,0palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2520 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Sony Xperia 10 IV?
    Sony Xperia 10 IV je vybavena 12MP hlavním fotoaparátem a 8MP sekundárním fotoaparátem.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET .