Sony Xperia C Recenze - Tento dual-SIM 5-palcový je cenově dostupný

Sony Xperia C je cenově dostupný dual-SIM 5-palcový telefon, který je určen pro velké množství trhů v Asii a jinde. Jeho cena je díky vnitřnímu čipu MediaTek konkurenceschopná a jeho design je atraktivní. Podívejte se na naši recenzi, abyste zjistili, zda je tento telefon pro vás vhodný.

Vzhled a design

Sony Xperia C má elegantní design s kovovým rámečkem a lesklým plastovým zadním krytem. Jeho rozměry jsou 144 x 74 x 8,9 mm a váží 153 gramů. Na přední straně je 5-palcový displej s rozlišením 854 x 480 pixelů. Na zadní straně je 8MP fotoaparát s LED bleskem a na pravé straně jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti a zapnutí/vypnutí.

Výkon a funkce

Sony Xperia C je poháněn čipem MediaTek MT6589 s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem a 1GB RAM. Má 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až o 32GB. Telefon podporuje dual-SIM funkci a má Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Má také FM rádio a 3,5mm jack pro sluchátka.

Software

Sony Xperia C je dodáván s Androidem 4.2 Jelly Bean. Je vybavena Sony UI, která přidává některé užitečné funkce, jako je například možnost přepínat mezi SIM kartami. Telefon také obsahuje některé aplikace od Sony, jako je například Walkman, Album a Video.

Sony Xperia C Recenze - Tento dual-SIM 5-palcový je cenově dostupný. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají cenově dostupný telefon s dobrým výkonem. Má velmi dobrou výdrž baterie a je vybavený 8MP fotoaparátem. Kromě toho má také velmi dobrou kvalitu obrazu a zvuku. Pokud hledáte cenově dostupný telefon s dobrým výkonem, Sony Xperia C je skvělou volbou. Oppo Find N2 Flip A iPhone 11 Pro vs Samsung S20 jsou také skvělé volby.

Baterie

Sony Xperia C má 2390mAh baterii, která by měla vydržet až 10 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu.

Cena a dostupnost

Sony Xperia C je k dispozici v mnoha trzích v Asii a jinde. Jeho cena se pohybuje od 10 000 Kč do 12 000 Kč.

Závěr

Sony Xperia C je cenově dostupný dual-SIM 5-palcový telefon, který je určen pro velké množství trhů v Asii a jinde. Jeho design je atraktivní a je vybaven čipem MediaTek, který poskytuje dostatečný výkon. Pokud hledáte cenově dostupný telefon s velkým displejem, může být Sony Xperia C tou správnou volbou.

FAQ

Je Sony Xperia C dostupný v České republice?

Ano, Sony Xperia C je k dispozici v mnoha trzích v České republice.

Jaká je cena Sony Xperia C?

Cena Sony Xperia C se pohybuje od 10 000 Kč do 12 000 Kč.

Jaký operační systém má Sony Xperia C?

Sony Xperia C je dodáván s Androidem 4.2 Jelly Bean.

Jakou baterii má Sony Xperia C?

Sony Xperia C má 2390mAh baterii, která by měla vydržet až 10 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu.

Zdroje

Více informací o Sony Xperia C naleznete na GSM aréna A TechRadar .