Sony Xperia E4g Recenze - Ještě stále se vyplatí?

?

Sony Xperia E4g je cenově dostupný telefon s LTE technologií. Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, zda se vyplatí investovat do tohoto modelu.

Vzhled a design

Sony Xperia E4g je klasický telefon s plastovým tělem. Jeho rozměry jsou 129 x 67,7 x 10,8 mm a váží 135 gramů. Jeho design je jednoduchý a elegantní. Na zadní straně je 5MP fotoaparát a LED blesk. Na přední straně je 2MP fotoaparát a 2,5 palcový qHD displej.

Výkon a funkce

Sony Xperia E4g je vybavena 1,3GHz čtyřjádrovým procesorem a 1GB RAM. Telefon je vybavený operačním systémem Android 4.4.4 KitKat. Má také 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32GB. Telefon je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a LTE technologií.

Fotoaparát

Sony Xperia E4g má 5MP fotoaparát s LED bleskem. Fotoaparát může pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů. Fotoaparát má také několik základních funkcí, jako je automatické ostření, detekce obličeje a panoramatický režim. Na přední straně je 2MP fotoaparát, který je vhodný pro pořizování selfie.

Sony Xperia E4g Recenze - Ještě stále se vyplatí? Sony Xperia E4g je stále jedním z nejlepších telefonů na trhu. Jeho výkonný procesor, velká baterie a vynikající displej jsou jen některé z jeho výhod. Pokud hledáte telefon s vysokou výdrží baterie a výkonem, pak je Sony Xperia E4g tou správnou volbou. Navíc jeho cena je velmi příznivá. Pokud hledáte něco levnějšího, můžete se podívat na alcatel nebo c1 nebo bberry z30 .

Baterie

Sony Xperia E4g má 2300mAh baterii, která by měla vydržet až 12 hodin hovoru. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychleji dobít baterii.Cena a dostupnost

Sony Xperia E4g je k dispozici za cenu okolo 5 000 Kč. Telefon je k dispozici v mnoha obchodech a lze jej zakoupit online.

Závěr

Sony Xperia E4g je cenově dostupný telefon s LTE technologií. Jeho design je jednoduchý a elegantní a je vybavený 1,3GHz čtyřjádrovým procesorem a 1GB RAM. Fotoaparát má 5MP a 2MP fotoaparát a je vybavený několika základními funkcemi. Baterie má kapacitu 2300mAh a je vybavena technologií rychlého nabíjení. Sony Xperia E4g je k dispozici za cenu okolo 5 000 Kč.

FAQ

  • Jaký je rozměr Sony Xperia E4g? Sony Xperia E4g má rozměry 129 x 67,7 x 10,8 mm.
  • Jaký je fotoaparát Sony Xperia E4g? Sony Xperia E4g má 5MP fotoaparát s LED bleskem a 2MP fotoaparát na přední straně.
  • Jakou baterii má Sony Xperia E4g? Sony Xperia E4g má 2300mAh baterii.
  • Kolik stojí Sony Xperia E4g? Sony Xperia E4g stojí okolo 5 000 Kč.

Zdroje: GSM aréna , Sony Mobile , mobilenet.cz