Sony Xperia M2 Recenze - Výkonný střední segment

Sony Xperia M2 je výkonný střední segment, který se snaží uspět v konkurenčním prostředí. Vybavený čipem Snapdragon 400, 1 GB RAM a 8megapixelovou kamerou, M2 je dobře vybaven k boji s konkurencí. Na papíře to vypadá dobře, ale jak se Xperia M2 vyrovná s konkurencí v praxi? Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jestli je Xperia M2 tou správnou volbou pro vás.

Design a konstrukce

Sony Xperia M2 je klasickým příkladem Sony designu. Je to elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a plastovým tělem. Je to lehký a tenký telefon, který se dobře drží v ruce. Na zadní straně je 8megapixelová kamera a LED blesk. Na horní straně je 3,5mm jack pro sluchátka a na spodní straně je microUSB port.

Displej

Sony Xperia M2 má 4,8 palcový displej s rozlišením 540 x 960 pixelů. Displej je jasný a ostrý, ale není to nejlepší displej na trhu. Barvy jsou trochu tmavé a nejsou tak živé jako na jiných telefonech. To je však běžný problém s LCD displeji.

Výkon

Sony Xperia M2 je vybaven čipem Snapdragon 400, 1 GB RAM a 8megapixelovou kamerou. To znamená, že je to výkonný telefon, který může zvládnout většinu her a aplikací. Telefon je schopen zvládnout i náročnější úkoly, jako je streamování videa nebo hraní her. Výkon je dostatečný pro většinu uživatelů.

Sony Xperia M2 je výkonný střední segment, který nabízí vynikající výkon a funkce. Je vybaven 5 palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400, 8MP fotoaparátem a 2300mAh baterií. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají výkonný telefon se středním rozpočtem. Pokud hledáte něco více, můžete se podívat na alcatel avalon nebo ceny sony xperia z2 .

Fotoaparát

Sony Xperia M2 má 8megapixelovou kameru s LED bleskem. Kamera je schopná pořizovat kvalitní fotografie a videa. Fotografie jsou ostré a živé a videa jsou také kvalitní. Kamera je schopná pořizovat i noční fotografie, ale výsledky nejsou tak dobré jako při denním světle.Baterie

Sony Xperia M2 má 2300 mAh baterii, která je schopná vydržet až 12 hodin hovoru. To je dobrý výsledek, ale není to nejlepší na trhu. Pokud budete telefon používat pro hraní her nebo streamování videa, baterie bude vybíjená rychleji.

Závěr

Sony Xperia M2 je výkonný střední segment, který se snaží uspět v konkurenčním prostředí. Vybavený čipem Snapdragon 400, 1 GB RAM a 8megapixelovou kamerou, M2 je dobře vybaven k boji s konkurencí. Na papíře to vypadá dobře, ale jak se Xperia M2 vyrovná s konkurencí v praxi? Naše recenze ukazuje, že Xperia M2 je dobrým kompromisem mezi výkonem a cenou. Pokud hledáte výkonný střední segment, Xperia M2 je dobrá volba.

FAQ

  • Jaký je displej Sony Xperia M2? Sony Xperia M2 má 4,8 palcový displej s rozlišením 540 x 960 pixelů.
  • Jaký je výkon Sony Xperia M2? Sony Xperia M2 je vybaven čipem Snapdragon 400, 1 GB RAM a 8megapixelovou kamerou.
  • Jaká je baterie Sony Xperia M2? Sony Xperia M2 má 2300 mAh baterii, která je schopná vydržet až 12 hodin hovoru.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET