Sony Xperia X Performance Recenze - Nejlepší z nejlepších

Sony Xperia X Performance je nejlepším modelem z řady Sony Xperia. Předchozí rok vás mohl zmatovat, zda je Z5 nebo Z5 Premium skutečným vlajkovým modelem, ale v roce 2016 je tu jasný král Sonyho smartphone hor, v podobě Xperia X Performance. Přečtěte si naši recenzi a dozvíte se, proč je to nejlepší zařízení Sony.

Design a konstrukce

Sony Xperia X Performance je elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a skleněnou zadní stranou. Jeho rozměry jsou 143 x 70 x 8,7 mm a váží 165 gramů. Jeho design je velmi podobný předchozím modelům Sony Xperia, ale s několika vylepšeními. Jeho zadní strana je mírně zaoblená, což zajišťuje lepší držení. Na zadní straně je také umístěn fotoaparát a čtečka otisků prstů.

Displej

Sony Xperia X Performance má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Obrazovka je velmi jasná a ostrá, což zajišťuje skvělý zážitek z prohlížení webu a sledování videí. Má také technologii Triluminos, která zajišťuje živé a přirozené barvy.

Sony Xperia X Performance Recenze - Nejlepší z nejlepších - je skvělý telefon s výkonným procesorem, který poskytuje skvělý zážitek z hraní her a prohlížení webu. Má také skvělou výdrž baterie a je vybaven špičkovou kamerou. Pokud hledáte nejlepší telefon, který můžete koupit, Sony Xperia X Performance je skvělou volbou. ZFold A Nexus Samsung jsou také skvělé volby pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrou výdrží baterie.

Výkon

Sony Xperia X Performance je vybavena 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 820, který je doplněn 3 GB RAM. To zajišťuje, že telefon je schopen zvládnout všechny druhy úkolů, od prohlížení webu po hraní náročných her. Je také vybaven 32 GB interní pamětí, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty.

Fotoaparát

Sony Xperia X Performance má 23 megapixelový fotoaparát s technologií Exmor RS. Fotoaparát je schopen pořizovat skvělé fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií Predictive Hybrid Autofocus, která zajišťuje rychlé a přesné zaostření. Fotoaparát má také širokoúhlý objektiv a technologii SteadyShot, která zajišťuje stabilizaci obrazu.Baterie

Sony Xperia X Performance má baterii o kapacitě 2700 mAh, která je schopna vydržet až dva dny bez nutnosti dobíjení. Baterie je také rychle nabíjecí, takže můžete telefon rychle dobít při nouzi.

Závěr

Sony Xperia X Performance je nejlepším modelem z řady Sony Xperia. Jeho elegantní design, výkonný procesor, skvělý fotoaparát a výdrž baterie jsou důvody, proč je to nejlepší zařízení Sony. Pokud hledáte výkonný a stylový telefon, Sony Xperia X Performance je skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je rozměr Sony Xperia X Performance?
    Sony Xperia X Performance má rozměry 143 x 70 x 8,7 mm a váží 165 gramů.
  • Jaký je fotoaparát Sony Xperia X Performance?
    Sony Xperia X Performance má 23 megapixelový fotoaparát s technologií Exmor RS a technologií Predictive Hybrid Autofocus.
  • Jak dlouho vydrží baterie Sony Xperia X Performance?
    Sony Xperia X Performance má baterii o kapacitě 2700 mAh, která je schopna vydržet až dva dny bez nutnosti dobíjení.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET