Sony Xperia X Performance - Specifikace a Výkon

Sony Xperia X Performance je vysoce výkonný smartphone s moderními technologiemi a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 5.0' IPS LCD displejem, 23 MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 a 3GB LPDDR4 RAM. K tomu je zde 2700 mAh baterie, která poskytuje dostatečnou výdrž pro všechny vaše potřeby. Níže se podíváme na specifikace a výkon Sony Xperia X Performance.

5.0' IPS LCD Displej

Sony Xperia X Performance je vybaven 5.0' IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je velmi jasný a ostrý, což umožňuje pohodlné prohlížení webových stránek, sledování videí a hraní her. IPS LCD technologie zajišťuje široké pozorovací úhly a vynikající kontrast.

23 MP PDAF Fotoaparát

Sony Xperia X Performance je vybaven 23 MP PDAF fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a detailními barvami. Kromě toho je zde i 5 MP přední fotoaparát pro pořizování selfie fotografií.

Sony Xperia X Performance je vysoce výkonný smartphone, který nabízí špičkovou výbavu a výkon. Je vybaven 5,0 palcovým Full HD displejem, který je schopen zobrazit až 1920 x 1080 pixelů. Je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 820, který je spojen s 3 GB RAM a 32 GB interní pamětí. Kromě toho je vybaven 23MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Xperia X Performance je také vybavena technologií Quick Charge 3.0, která umožňuje rychlé nabíjení. Pokud hledáte vysoce výkonný smartphone, Sony Xperia X Performance je skvělou volbou. Iphone nebo Samsung 2022 A Motorola G Power 2022 recenze jsou také skvělé možnosti.

Procesor Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996

Sony Xperia X Performance je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996. Tento procesor je vybaven 4 jádry Kryo s taktem 2.15 GHz a grafickým procesorem Adreno 530. To zajišťuje vysoký výkon a plynulost při hraní her a prohlížení webových stránek.

3GB LPDDR4 RAM

Sony Xperia X Performance je vybaven 3GB LPDDR4 RAM. To zajišťuje, že můžete spouštět více aplikací současně bez zpomalení výkonu. To znamená, že můžete být produktivní a užívat si hraní her bez obav z pomalého výkonu.Baterie 2700 mAh

Sony Xperia X Performance je vybaven 2700 mAh baterií. To zajišťuje dostatečnou výdrž pro všechny vaše potřeby. Baterie je navíc rychle nabíjecí, takže můžete být vždy připraveni na cestách.

Závěr

Sony Xperia X Performance je vysoce výkonný smartphone s moderními technologiemi a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 5.0' IPS LCD displejem, 23 MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 a 3GB LPDDR4 RAM. K tomu je zde 2700 mAh baterie, která poskytuje dostatečnou výdrž pro všechny vaše potřeby. Pokud hledáte vysoce výkonný smartphone, Sony Xperia X Performance je skvělou volbou.

Zdroje: GSM aréna , Sony Mobile

FAQ

 • Q: Jaký je displej Sony Xperia X Performance?
  A: Sony Xperia X Performance je vybaven 5.0' IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Q: Jaký fotoaparát má Sony Xperia X Performance?
  A: Sony Xperia X Performance je vybaven 23 MP PDAF fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Q: Jaký procesor má Sony Xperia X Performance?
  A: Sony Xperia X Performance je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996.
 • Q: Jakou RAM má Sony Xperia X Performance?
  A: Sony Xperia X Performance je vybaven 3GB LPDDR4 RAM.
 • Q: Jakou baterii má Sony Xperia X Performance?
  A: Sony Xperia X Performance je vybaven 2700 mAh baterií.