Sony Xperia XA Recenze - 5' Android Telefon s Futuristickým Designem

Sony Xperia XA je nový a dostupný 5' Android telefon, který se snaží získat vaši pozornost svým okouzlujícím vzhledem a futuristickým, okrajovým displejem. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jestli je pro vás vhodný.

Design a Displej

Sony Xperia XA je velmi elegantní a moderní telefon. Má kovový rámeček a zadní stranu z plastu, která je pokryta matnou texturou. Jeho 5' displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů je velmi jasný a ostrý. Má také okrajový design, který je velmi atraktivní a moderní.

Sony Xperia XA Recenze - 5' Android Telefon s Futuristickým Designem je moderní telefon s 5' displejem a špičkovým designem. Je vybavený nejnovějším operačním systémem Android a nabízí širokou škálu funkcí. Jeho výkonný procesor a vysoká kapacita baterie zajišťují, že je vždy připraven k použití. Pokud hledáte moderní telefon s futuristickým designem, Sony Xperia XA je skvělou volbou. Specifikace lg ls970 , aréna telefonu lg k7 .

Výkon a Baterie

Sony Xperia XA je vybavena procesorem MediaTek MT6755 a 2 GB RAM. To znamená, že je schopna zvládnout většinu běžných úkolů, jako je prohlížení webu, posílání e-mailů a hraní her. Baterie má kapacitu 2300 mAh, což je dostatečné pro celodenní používání.

Fotoaparát

Sony Xperia XA má 13MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotografie jsou ostré a plné detailů. Má také 8MP přední kameru, která je vhodná pro selfie.

Software

Sony Xperia XA je dodávána s Androidem 6.0 Marshmallow. Je to starší verze systému, ale je stále velmi dobře podporována. Sony také dodává několik vlastních aplikací, jako je například Sony Music.Cena a Verdikt

Sony Xperia XA je dostupná za cenu okolo 5 000 Kč. Je to velmi dobrá cena za telefon s tak dobrým designem a výkonem. Pokud hledáte levný a moderní telefon, Sony Xperia XA je skvělou volbou.

Závěr

Sony Xperia XA je skvělý 5' Android telefon s futuristickým designem a okrajovým displejem. Je vybavena procesorem MediaTek MT6755, 2 GB RAM a 13MP fotoaparátem. Je dostupná za velmi příznivou cenu a je skvělou volbou pro ty, kteří hledají levný a moderní telefon.

Odkazy

FAQ

  • Q: Jaký je rozlišení displeje Sony Xperia XA?
    A: Sony Xperia XA má 5' displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů.
  • Q: Jaký je výkon Sony Xperia XA?
    A: Sony Xperia XA je vybavena procesorem MediaTek MT6755 a 2 GB RAM.
  • Q: Jaká je cena Sony Xperia XA?
    A: Sony Xperia XA je dostupná za cenu kolem 5000 Kč.