Sony Xperia XA Ultra - Nejnovější Specifikace a Funkce

Sony Xperia XA Ultra je nejnovější telefon, který nabízí špičkové specifikace a funkce. Tento telefon je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem, 21,5 MP fotoaparátem, MediaTek Helio P10 MT6755 procesorem, 3GB LPDDR3 RAM a 2700 mAh baterií. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

Displej

Sony Xperia XA Ultra je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Tento displej je vybaven technologií Corning Gorilla Glass 4, která chrání displej před poškrábáním a poškozením. Displej má také technologii ochrany proti slunečnímu svitu, která zajišťuje, že obrazovka je čitelná i na přímém slunci.

Fotoaparát

Sony Xperia XA Ultra je vybaven 21,5 MP fotoaparátem s CMOS snímačem obrazu a technologií PDAF. Tento fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií Hybrid Autofocus, která zajišťuje rychlé a přesné zaostření. Fotoaparát je také vybaven technologií Exmor RS, která zajišťuje vynikající kvalitu obrazu i ve špatných světelných podmínkách.

Sony Xperia XA Ultra je nejnovějším smartphonem od Sony, který nabízí nejnovější specifikace a funkce. Je vybaven 6' displejem s Full HD rozlišením, 16MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a 8MP selfie kamerou. Jeho výkonný procesor MediaTek Helio P10 a 2GB RAM zajišťují rychlé a plynulé chod aplikací. Xperia XA Ultra je také vybavena technologií Qnovo, která umožňuje dlouhé hovory až do 14 hodin. Pokud hledáte nejnovější smartphon s nejlepšími funkcemi, Sony Xperia XA Ultra je tou správnou volbou. Apple iPhone 13 Pro barvy A Živé kanály Google TV jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají nejnovější technologie.

Procesor

Sony Xperia XA Ultra je vybaven MediaTek Helio P10 MT6755 procesorem. Tento procesor je vybaven 8 jádry a je schopen zpracovat velké množství dat současně. Procesor je také vybaven technologií CorePilot, která zajišťuje, že telefon běží rychle a bezproblémově.RAM

Sony Xperia XA Ultra je vybaven 3GB LPDDR3 RAM. Tento RAM je schopen zpracovat velké množství dat současně a zajišťuje, že telefon běží rychle a bezproblémově. RAM je také vybaven technologií CorePilot, která zajišťuje, že telefon běží rychle a bezproblémově.

Baterie

Sony Xperia XA Ultra je vybaven 2700 mAh baterií. Tato baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 600 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také vybavena technologií Qnovo Adaptive Charging, která zajišťuje, že baterie je chráněna před přehřátím a předčasným opotřebením.

Závěr

Sony Xperia XA Ultra je nejnovější telefon s špičkovými specifikacemi a funkcemi. Tento telefon je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem, 21,5 MP fotoaparátem, MediaTek Helio P10 MT6755 procesorem, 3GB LPDDR3 RAM a 2700 mAh baterií. Tyto specifikace a funkce zajišťují, že telefon běží rychle a bezproblémově.

Více informací o Sony Xperia XA Ultra naleznete na sonymobile.com A gsmarena.com .

FAQ

 • Jaký je displej Sony Xperia XA Ultra?
  Sony Xperia XA Ultra je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Sony Xperia XA Ultra?
  Sony Xperia XA Ultra je vybaven 21,5 MP fotoaparátem s CMOS snímačem obrazu a technologií PDAF.
 • Jaký procesor má Sony Xperia XA Ultra?
  Sony Xperia XA Ultra je vybaven MediaTek Helio P10 MT6755 procesorem.
 • Jaký RAM má Sony Xperia XA Ultra?
  Sony Xperia XA Ultra je vybaven 3GB LPDDR3 RAM.
 • Jaká baterie je v Sony Xperia XA Ultra?
  Sony Xperia XA Ultra je vybaven 2700 mAh baterií.