Recenze Sony Xperia XA1: lepší fotoaparát, rychlejší čip a USB-C

Sony Xperia XA1 je vylepšenou verzí svého předchůdce XA s lepším fotoaparátem, rychlejším čipem, USB-C a více pamětí. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jak se Xperia XA1 osvědčila.

Design a konstrukce

Sony Xperia XA1 je elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a skleněnou zadní stranou. Jeho rozměry jsou 145 x 67 x 8 mm a váží 143 gramů. Jeho 5 palcový displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů je dostatečně velký pro pohodlné používání. Na zadní straně je umístěn 23MP fotoaparát s LED bleskem a na přední straně 8MP fotoaparát.

Recenze Sony Xperia XA1 přináší lepší fotoaparát, rychlejší čip a USB-C. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Můžete si být jisti, že s tímto telefonem budete mít vždy nejnovější technologie. Pokud hledáte výkonný telefon s moderními funkcemi, Sony Xperia XA1 je skvělou volbou. 8900 A samsung všechno jsou také skvělé volby pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi.

Výkon a výdrž baterie

Sony Xperia XA1 je poháněna 8-jádrovým procesorem MediaTek Helio P20 s frekvencí 2,3 GHz a 3 GB RAM. To zajišťuje plynulý chod aplikací a hry. Telefon má 32 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až o 256 GB. Baterie s kapacitou 2300 mAh poskytuje dostatečnou výdrž pro celodenní používání.

Funkce a software

Sony Xperia XA1 je vybavena operačním systémem Android 7.0 Nougat. Telefon je vybaven funkcemi jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC a USB-C. K dispozici je také řada aplikací od Sony, jako je Album, Music a Video. Telefon je také vybaven senzorem otisku prstu pro zvýšení bezpečnosti.

Fotoaparát

Sony Xperia XA1 je vybavena 23MP fotoaparátem s LED bleskem na zadní straně a 8MP fotoaparátem na přední straně. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a dobrou ostrostí. Fotoaparát je také vybaven funkcemi jako je automatické ostření, HDR, panorama a rychlé snímání.

Cena a dostupnost

Sony Xperia XA1 je k dispozici v České republice za cenu okolo 5 500 Kč. Telefon je k dispozici v mnoha obchodech s elektronikou a online obchodech.

Závěr

Sony Xperia XA1 je vylepšenou verzí svého předchůdce XA s lepším fotoaparátem, rychlejším čipem, USB-C a více pamětí. Jeho elegantní design a výkonný hardware z něj činí skvělou volbu pro ty, kteří hledají kvalitní telefon za rozumnou cenu.

Zdroje:

FAQ

  • Jaký je rozměr Sony Xperia XA1?
    Sony Xperia XA1 má rozměry 145 x 67 x 8 mm a váží 143 gramů.
  • Jaký je fotoaparát Sony Xperia XA1?
    Sony Xperia XA1 je vybavena 23MP fotoaparátem s LED bleskem na zadní straně a 8MP fotoaparátem na přední straně.
  • Jaká je cena Sony Xperia XA1?
    Sony Xperia XA1 je k dispozici v České republice za cenu okolo 5 500 Kč.