Sony Xperia XA1 Ultra Recenze - Nový obr monstrózních rozměrů

Sony Xperia XA1 Ultra je novým monstrem, které Sony uvolnilo na svět. Je to větší sourozenec XA1, který nabízí většinu stejného hardwaru větším formátem a několika vylepšeními. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jestli je to pro vás to pravé.

Design a konstrukce

Sony Xperia XA1 Ultra je velký mobilní telefon s rozměry 165 x 79 x 8,1 mm a hmotností 188 g. Jeho konstrukce je vyrobena z kovu a skla, což mu dodává luxusní vzhled. Na zadní straně je umístěn 23MP fotoaparát a LED blesk. Na přední straně je 16MP fotoaparát s LED bleskem a velký 6 palcový displej.

Sony Xperia XA1 Ultra Recenze je nový obr monstrózních rozměrů. Je to výkonný telefon s 6 palcovým displejem, který je vybavený nejnovějšími technologiemi. Jeho výkonný procesor a velká baterie zajišťují, že je vždy připraven k použití. Kromě toho má také velkou paměť a špičkovou kameru. Pokud hledáte výkonný telefon s velkým displejem, Sony Xperia XA1 Ultra je skvělou volbou. Můžete také zvážit dell místo 8 7840 nebo pixel 5a 5g .

Displej

Sony Xperia XA1 Ultra má 6 palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Displej je velmi jasný a ostrý, což umožňuje pohodlné prohlížení webových stránek a sledování videí. Má také velmi dobrou odezvu dotyku, což umožňuje pohodlné používání.

Výkon

Sony Xperia XA1 Ultra je vybaven 8jádrovým procesorem MediaTek Helio P20, který je spojen s 4 GB RAM. To znamená, že telefon může běžet náročné aplikace a hry bez problémů. Má také 32 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až o 256 GB.

Fotoaparát

Sony Xperia XA1 Ultra má 23MP fotoaparát na zadní straně a 16MP fotoaparát na přední straně. Oba fotoaparáty jsou vybaveny LED bleskem a mají širokou škálu funkcí, včetně automatického ostření, HDR a panoramatického režimu. Fotografie jsou ostré a plné detailů a videa jsou také velmi kvalitní.Baterie

Sony Xperia XA1 Ultra má velkou baterii o kapacitě 2700 mAh, která umožňuje až 10 hodin hovoru nebo až 12 hodin sledování videí. Baterie se také rychle nabíjí, což umožňuje rychlé dobití telefonu.

Závěr

Sony Xperia XA1 Ultra je velký mobilní telefon s luxusním designem a výkonným hardwarovým vybavením. Jeho 6 palcový displej je velmi jasný a ostrý a fotoaparáty jsou vybaveny širokou škálou funkcí. Baterie má velkou kapacitu a rychle se nabíjí. Pokud hledáte velký a výkonný mobilní telefon, Sony Xperia XA1 Ultra je pro vás to pravé.

FAQ

  • Jak velký je displej Sony Xperia XA1 Ultra?
    Sony Xperia XA1 Ultra má 6 palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Sony Xperia XA1 Ultra?
    Sony Xperia XA1 Ultra má 23MP fotoaparát na zadní straně a 16MP fotoaparát na přední straně.
  • Jakou baterii má Sony Xperia XA1 Ultra?
    Sony Xperia XA1 Ultra má baterii o kapacitě 2700 mAh.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET