Sony Xperia XZ2 Recenze - Není to jen o vzhledu

Sony Xperia XZ2 je multimediálním výkonem vybavený moderním hardwarovým vybavením. Ale je Sony Xperia XZ2 skutečně tak skvělým telefonem, jak se zdá na první pohled? Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více.

Sony Xperia XZ2 je multimediálním výkonem vybavený moderním hardwarovým vybavením. Ale je Sony Xperia XZ2 skutečně tak skvělým telefonem, jak se zdá na první pohled? Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více.

Vzhled a design

Sony Xperia XZ2 je elegantní a moderní telefon s kovovým rámečkem a skleněnou zadní stranou. Jeho design je velmi příjemný na pohled a jeho konstrukce je pevná a odolná. Telefon je také vybaven 5,7palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly.

Výkon a hardwarové vybavení

Sony Xperia XZ2 je vybavena 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 845, který je schopen zvládnout i náročné úkoly. Telefon je také vybaven 4 GB RAM a 64 GB interní pamětí, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty.

Sony Xperia XZ2 Recenze - Není to jen o vzhledu - je to o výkonu. Sony Xperia XZ2 je vybavena nejnovějšími technologiemi, které poskytují vynikající výkon a zážitek z hraní. Má také skvělý design, který vám umožní vychutnat si každou chvíli. Pokud hledáte telefon, který vám poskytne vše, co potřebujete, Sony Xperia XZ2 je skvělou volbou. Juke telefon A Specifikace Moto Droid Bionic jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderním designem.

Fotoaparát

Sony Xperia XZ2 je vybavena 19MP fotoaparátem s automatickým ostřením a 5MP předním fotoaparátem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a je vybaven technologií HDR.

Baterie

Sony Xperia XZ2 je vybavena 3180 mAh baterií, která je schopna vydržet až 12 hodin při běžném používání. Baterie je také rychle nabíjecí a lze ji dobít až za 2 hodiny.

Závěr

Sony Xperia XZ2 je moderní a výkonný telefon s kvalitním designem a hardwarovým vybavením. Jeho fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a baterie je schopna vydržet až 12 hodin. Celkově je Sony Xperia XZ2 skvělým telefonem, který stojí za pozornost.

FAQ

  • Jaký je displej Sony Xperia XZ2? Sony Xperia XZ2 má 5,7palcový displej s rozlišením 1080 x 2160 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Sony Xperia XZ2? Sony Xperia XZ2 má 19MP fotoaparát s automatickým ostřením a 5MP předním fotoaparátem.
  • Jak dlouho vydrží baterie Sony Xperia XZ2? Baterie Sony Xperia XZ2 vydrží až 12 hodin při běžném používání.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET