Sony Xperia XZ2 - Nejnovější Specifikace a Funkce

Sony Xperia XZ2 je nejnovější telefon od Sony s 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 19MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 845 a 4GB RAM. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

Displej

Sony Xperia XZ2 je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Displej je navržen tak, aby poskytoval ostrý a jasný obraz s živými barvami. Má také funkci HDR, která vám umožní vychutnat si filmy a hry s vyšším kontrastem a jasem.

Fotoaparát

Sony Xperia XZ2 je vybaven 19MP fotoaparátem s laserovým a PDAF autofokusem a CMOS snímačem obrazu. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a jasem. Má také funkci pro nahrávání videa ve 4K rozlišení, která vám umožní pořizovat kvalitní videa s vysokým rozlišením.

Procesor

Sony Xperia XZ2 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 s 10nm technologií. Tento procesor je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost. Umožňuje také rychlé a plynulé přepínání mezi aplikacemi a hrami.

Sony Xperia XZ2 je nejnovějším smartphonem od Sony, který nabízí špičkové specifikace a funkce. Je vybaven 5,7' Full HD displejem, který je doplněn o technologii HDR. Jeho výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 845 je doplněn o 4 GB RAM a 64 GB úložiště. Kromě toho je vybaven 19MP fotoaparátem s technologií Motion Eye a 5MP předním fotoaparátem. Sony Xperia XZ2 je také vybavena nejnovějším operačním systémem Android 8.0 Oreo. Pokud hledáte nejnovější smartphon s nejlepšími specifikacemi a funkcemi, Sony Xperia XZ2 je pro vás tou správnou volbou. Nápady Huawei A Aktualizace T-Mobile Samsung Galaxy S7 Edge jsou také skvělé možnosti.

RAM

Sony Xperia XZ2 je vybaven 4GB RAM LPDDR4. Tato paměť je navržena tak, aby poskytovala vysoký výkon a rychlost. Umožňuje také rychlé a plynulé přepínání mezi aplikacemi a hrami.Baterie

Sony Xperia XZ2 je vybaven baterií o kapacitě 3180 mAh. Tato baterie je navržena tak, aby poskytovala dostatečnou výdrž pro více hodin hraní her a prohlížení webu. Má také funkci rychlého nabíjení, která vám umožní rychle dobít telefon.

Závěr

Sony Xperia XZ2 je nejnovější telefon od Sony s 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 19MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 845 a 4GB RAM. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu.

Více informací o Sony Xperia XZ2 naleznete na sonymobile.com A gsmarena.com .

FAQ

  • Jaký je displej Sony Xperia XZ2? Sony Xperia XZ2 je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Sony Xperia XZ2? Sony Xperia XZ2 je vybaven 19MP fotoaparátem s laserovým a PDAF autofokusem a CMOS snímačem obrazu.
  • Jaký procesor má Sony Xperia XZ2? Sony Xperia XZ2 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 s 10nm technologií.
  • Jaká je RAM Sony Xperia XZ2? Sony Xperia XZ2 je vybaven 4GB RAM LPDDR4.
  • Jaká je baterie Sony Xperia XZ2? Sony Xperia XZ2 je vybaven baterií o kapacitě 3180 mAh.