Sony Xperia Z1 Recenze - Nejlepší z nejlepšího

Sony Xperia Z1 je nejnovějším vlajkovým modelem společnosti Sony. Přináší vysokou kvalitu obrazu, 13MP fotoaparát s Exmor RS senzorem a mnoho dalšího. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jestli je Xperia Z1 pro vás tou správnou volbou.

Design a konstrukce

Sony Xperia Z1 je elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a skleněnými přední a zadní stranami. Jeho rozměry jsou 144 x 74 x 8,5 mm a váží 170 gramů. Jeho konstrukce je odolná vůči vodě a prachu, což je velkou výhodou. Na zadní straně se nachází 13MP fotoaparát s Exmor RS senzorem, který poskytuje vynikající fotografie.

Sony Xperia Z1 Recenze - Nejlepší z nejlepšího - je nejnovějším smartphonem od Sony, který nabízí nejlepší výkon a funkce. Je vybaven 5 palcovým Full HD displejem, 20,7 megapixelovou kamerou a 2,2GHz čtyřjádrovým procesorem. Xperia Z1 je také vybavena voděodolnou konstrukcí, která umožňuje používat telefon i ve vodě. Pokud hledáte nejlepší smartphone, Sony Xperia Z1 je to pravé pro vás. Pro více informací o tomto telefonu navštivte Černý pátek 2015 samsung galaxy s6 nebo lg nás 840 .

Displej

Sony Xperia Z1 má 5' displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Obraz je ostrý a jasný, a jeho pozorovací úhly a gamma jsou velmi dobré. Displej je také odolný vůči poškrábání a je vybaven technologií Triluminos, která poskytuje živé a realistické barvy.

Výkon a baterie

Sony Xperia Z1 je vybavena čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800 s taktem 2,2 GHz a 2 GB RAM. To znamená, že telefon je schopen zvládnout i náročné úkoly bez zpomalení. Baterie má kapacitu 3000 mAh a poskytuje až 10 hodin hovoru nebo 10 dní pohotovostního režimu.

Funkce

Sony Xperia Z1 je vybavena řadou užitečných funkcí. K dispozici je NFC, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a podpora LTE. Telefon je také vybaven technologií Sony Smart Connect, která umožňuje propojení s dalšími zařízeními. K dispozici je také řada aplikací od Sony, jako je Walkman, Album a Video Unlimited.Fotoaparát

Sony Xperia Z1 je vybavena 13MP fotoaparátem s Exmor RS senzorem. Fotografie jsou ostré a jasné, a je možné je snadno upravovat pomocí aplikace Sony Camera. K dispozici je také řada režimů, jako je panorama, HDR a noční režim. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa ve vysokém rozlišení.

Závěr

Sony Xperia Z1 je vynikající vlajkovou loď společnosti Sony. Jeho design je elegantní a konstrukce je odolná vůči vodě a prachu. Displej je jasný a ostrý, a je vybaven technologií Triluminos. Výkon je dostatečný pro všechny úkoly a baterie poskytuje dostatečnou výdrž. Fotoaparát s Exmor RS senzorem poskytuje vynikající fotografie a videa. Pokud hledáte výkonný a stylový telefon, Sony Xperia Z1 je tou správnou volbou.

FAQ

  • Jaký je rozměr Sony Xperia Z1? Sony Xperia Z1 má rozměry 144 x 74 x 8,5 mm a váží 170 gramů.
  • Jaký je fotoaparát Sony Xperia Z1? Sony Xperia Z1 je vybaven 13MP fotoaparátem s Exmor RS senzorem.
  • Jaký je displej Sony Xperia Z1? Sony Xperia Z1 má 5' displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
  • Jaký je výkon Sony Xperia Z1? Sony Xperia Z1 je vybavena čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800 s taktem 2,2 GHz a 2 GB RAM.
  • Jaká je výdrž baterie Sony Xperia Z1? Baterie Sony Xperia Z1 má kapacitu 3000 mAh a poskytuje až 10 hodin hovoru nebo 10 dní pohotovostního režimu.

Zdroje: Sony Mobile , GSM aréna , CNET