Spotify Widget pro Android se odstraní, ale může se vrátit

Spotify potvrdil, že widget pro Android bude odstraněn, ale existuje malá šance, že se vrátí ve stejné nebo lehce odlišné formě. Přečtěte si tento článek, abyste zjistili, jaké jsou možnosti.

Spotify je jedním z nejpopulárnějších streamovacích služeb na trhu. Nyní se však zdá, že se společnost rozhodla odstranit widget pro Android. Widget byl velmi užitečným nástrojem pro uživatele, kteří chtěli rychle přehrávat skladby nebo playlisty. Bohužel, widget se již nedá nainstalovat.

Proč byl widget odstraněn?

Spotify nezveřejnil oficiální důvod, proč byl widget odstraněn. Nicméně, existuje několik možných důvodů. Prvním důvodem může být, že widget byl příliš zastaralý a nebyl schopen plně využít nové funkce, které byly přidány do aplikace. Druhým důvodem může být, že widget byl příliš obtížný na údržbu a vyžadoval pravidelnou aktualizaci. Třetím důvodem může být, že widget byl příliš náročný na systémové prostředky a mohl zpomalit výkon zařízení.

Spotify Widget pro Android se odstraní, ale může se vrátit. Podívejte se na samsung s22 ultra vs fold 3 A blu energie x specifikace , abyste získali více informací o tom, jak se widget může vrátit.

Je možné widget obnovit?

I když se zdá, že widget je nenávratně pryč, existuje malá šance, že se vrátí ve stejné nebo lehce odlišné formě. Společnost Spotify se zdá být otevřená nápadům a návrhům, takže je možné, že se widget v budoucnu vrátí. Nicméně, je třeba počkat, až se společnost rozhodne.

Jaké jsou alternativy?

I když widget pro Android není k dispozici, existuje několik alternativních možností. První možností je použít aplikaci Spotify na domovské obrazovce. Tato možnost umožňuje rychle přehrávat skladby nebo playlisty. Druhou možností je použít aplikaci Spotify na ploše. Tato možnost umožňuje rychle přehrávat skladby nebo playlisty bez nutnosti otevírat aplikaci.Závěr

I když se zdá, že widget pro Android je nenávratně pryč, existuje malá šance, že se vrátí ve stejné nebo lehce odlišné formě. Existuje několik alternativních možností, které umožňují rychle přehrávat skladby nebo playlisty. Pokud se widget v budoucnu vrátí, budeme vás informovat.

FAQ

  • Proč byl widget pro Android odstraněn?
    Spotify nezveřejnil oficiální důvod, proč byl widget odstraněn. Nicméně, existuje několik možných důvodů, včetně toho, že widget byl příliš zastaralý, obtížný na údržbu a náročný na systémové prostředky.
  • Je možné widget obnovit?
    Existuje malá šance, že se widget v budoucnu vrátí ve stejné nebo lehce odlišné formě. Společnost Spotify se zdá být otevřená nápadům a návrhům.
  • Jaké jsou alternativy?
    Existuje několik alternativních možností, včetně použití aplikace Spotify na domovské obrazovce nebo na ploše.

Zdroje: Android policie , The Verge , Engadget .