Spotify Premium pro rodinu: GPS informace pro potvrzení domácí adresy

Majitelé účtu Spotify Premium for Family možná budou muset poskytnout přístup ke svým informacím GPS pro potvrzení adresy domova. To má zajistit, aby všichni členové rodinného plánu bydleli na stejné adrese. I když je to nezbytný krok k ochraně integrity rodinného plánu, může to také vyvolat obavy o soukromí. V tomto článku vám vysvětlíme proces a jak chránit své soukromí.

Co je tarif Spotify Premium pro rodinu?

Plán Spotify Premium for Family je předplacená služba, která umožňuje až šesti lidem sdílet jeden účet. Každá osoba dostane svůj vlastní individuální účet s přístupem ke všem funkcím Spotify, včetně streamování hudby bez reklam, neomezeného přeskakování a offline poslechu. Plán také nabízí filtr vhodný pro rodinu, který pomáhá udržet děti v bezpečí.

Proč Spotify potřebuje GPS informace pro potvrzení domácí adresy?

Spotify potřebuje potvrdit, že všichni členové rodinného tarifu bydlí na stejné adrese. Je to proto, aby bylo zajištěno, že rodinný plán je používán tak, jak bylo zamýšleno, a nebyl sdílen s lidmi, kteří nejsou součástí rodiny. Požadováním informací z GPS pro potvrzení domácí adresy může Spotify ověřit, že všichni členové rodinného tarifu bydlí na stejné adrese.

Spotify Premium pro rodinu nabízí skvělou možnost sdílení hudby mezi členy rodiny. GPS informace pro potvrzení domácí adresy vám umožní sdílet hudbu s členy rodiny, kteří žijí v jiném místě. Sony Ericcson W580 A Datum vydání Galaxy Gears jsou skvělé možnosti pro sdílení hudby mezi členy rodiny.

Jak tento proces funguje?

Když se zaregistrujete k tarifu Spotify Premium pro rodinu, budete požádáni o poskytnutí přístupu k informacím GPS. To umožní Spotify ověřit vaši domácí adresu. Jakmile bude vaše adresa ověřena, budete mít přístup ke všem funkcím rodinného tarifu.

Jak mohu chránit své soukromí?

Spotify bere vaše soukromí vážně a zavedlo opatření na ochranu vašich dat. Všechna data shromážděná pro potvrzení domácí adresy jsou šifrována a bezpečně uložena. Kromě toho se můžete rozhodnout odhlásit se z poskytování informací GPS a místo toho poskytnout platný doklad o adrese.

Závěr

Majitelé účtu Spotify Premium for Family možná budou muset poskytnout přístup ke svým informacím GPS pro potvrzení adresy domova. To má zajistit, aby všichni členové rodinného plánu bydleli na stejné adrese. I když je to nezbytný krok k ochraně integrity rodinného plánu, může to také vyvolat obavy o soukromí. Naštěstí Spotify bere vaše soukromí vážně a zavedlo opatření na ochranu vašich dat.

FAQ

  • Q: Co je tarif Spotify Premium pro rodinu?
    A: Plán Spotify Premium for Family je předplacená služba, která umožňuje až šesti lidem sdílet jeden účet. Každá osoba dostane svůj vlastní individuální účet s přístupem ke všem funkcím Spotify, včetně streamování hudby bez reklam, neomezeného přeskakování a offline poslechu.
  • Q: Proč Spotify potřebuje GPS informace pro potvrzení domácí adresy?
    A: Spotify potřebuje potvrdit, že všichni členové rodinného tarifu bydlí na stejné adrese. Je to proto, aby bylo zajištěno, že rodinný plán je používán tak, jak bylo zamýšleno, a nebyl sdílen s lidmi, kteří nejsou součástí rodiny.
  • Q: Jak mohu chránit své soukromí?
    A: Spotify bere vaše soukromí vážně a zavedlo opatření na ochranu vašich dat. Všechna data shromážděná pro potvrzení domácí adresy jsou šifrována a bezpečně uložena. Kromě toho se můžete rozhodnout odhlásit se z poskytování informací GPS a místo toho poskytnout platný doklad o adrese.

Další informace o tarifu Spotify Premium pro rodinu a o tom, jak chránit své soukromí, naleznete na adrese Web Spotify nebo jejich stránku podpory .